sadsad x
asdasd

Isıtıcı Okaliptus Kremi 30 ml

Stok Kodu 152.03.081
55,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Isıtıcı Okaliptüs Kremi 30 ml

  Okaliptüs İçerikli Krem
  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  İçerisindeki her bir yağ cildi ısıtıcı, mikrop giderici, ağrı kesici ve solunum yollarını açan, ferahlatan özellikleri bakımından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildinizi korurken, aynı zamanda ısıtır ve yatıştırır. Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmaktadır.

  Hakkında
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Tüm vücut kullanımında uygundur.
  • Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve cildin yağ dengesini kurmasına yardımcı olur.

  Kullanım Şekli
  %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir.

  Çocuklarda Kullanım
  İçinde bulunan kafur yağı çok küçük yaştakilere önerilmemektedir. Bu yüzden okul öncesi çocuklarda dikkatli kullanılmalıdır*.

  *Bileğinizde Test Edin
  İçinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sürerek test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 30 ml.’lik cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Hindistan cevizi yağı, ham balmumu, nane yağı, okaliptüs yağı, biberiye, çam terebenti, karanfil yağı, kafur.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  İçindeki Yağlar

  Okaliptüs Yağı
  Ağrı kesici, iltihap giderici, sinüs açıcı, arındırıcı ve iyileştirici etkilerinin yanı sıra, haşerelerin hiç sevmediği ve uzaklaştığı kendine has kokusu vardır.

  Biberiye Yağı
  Sıkılaştırıcı, antibakteriyel, kötü koku giderici, ağrı kesici ve iltihap giderici etkilerinin yanı sıra, böcek savar özelliği de vardır.

  Nane Yağı
  Solunum açan, canlandıran, antiseptik, stresle mücadele, ağrı giderici, ağız sağlığı gibi pek çok faydasının yanı sıra, doğal bir böcek kovardır.

  Çay Ağacı Yağı
  Dezenfektan, antiseptik, doğal deodorant, yara iyileştirici, yatıştırıcı, akne ve siyah nokta gibi cilt sorunlarına karşı kullanım gibi etkilerinin yanı sıra, doğal haşere kovucudur.

  Çam Terebentin
  Belirli çam ağaçlarının reçinesinden yapılır. Diş ağrılarında, eklem, kas ve sinir ağrısında kullanılır. Uygun yağlarla karıştırıp sıcak suda solunduğunda, solunum yollarını açmaya destek olur.

  Kafur
  Buhar damıtımı ile işlenen bu yağ Kafur ağacının odunundan çıkarılır. Ağrı, tahriş ve kaşıntıyı gidermek için topikal olarak kullanılabilir. Kafur ayrıca göğüs tıkanıklığını ve enflamatuar durumları hafifletmek için de kullanılır. Sürülmesi ve solunması, solunum yolları ve akciğer sağlığı için etkilidir.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcı olur. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Karanfil Yağı
  Antimikrobiyal olarak bakteri öldürmeye yardımcı olur. Diş ağrısı ve kas ağrısı gibi durumlar için ağrı kesici olarak kullanılır. Sindirim rahatsızlığı için, öksürük ve astım gibi solunum hastalıklarını gidermeye yardımcıdır.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Isıtıcı Okaliptüs Kremi" yazısına tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.