sadsad x
asdasd
%15 indirim

İçten Dışa Detoks Paketi

Stok Kodu 152.50.004
395,00 TL
335,00 TL
1.png (2 KB)
4.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • İçten Dışa Detoks Paketi

  Neden İçten Dışa Detoks?
  Beslenme yalnızca ağız yoluyla gerçekleşmez. Vücudumuz, cildimize temas eden her şeyden ve soluduğumuz havadan ya beslenir ya da zehirlenir. Bedenin arınması ve temizlenmesi anlamına gelen detoks ancak içten ve dıştan uygulandığı zaman sonuçlar; hızlı, kalıcı ve gözle görülür olur. Canlı probiyotikler içeren ve yaşayan fermente besinlerden olan; kolajen içeren kemik suyumuzu, probiyotik ve vitamin deposu lahana turşumuzu her gün düzenli tüketmek, etkili bir detoks olmakla birlikte, vücuda çok değerli besinleri de sağlar. Vücudumuz yalnızca, bu değerli fermente gıdaların içerdiği besinleri kullanmakla kalmaz, onlarla birlikte tükettiğimiz diğer sağlıklı gıdaların da içerdiği besinlerin emilimini arttırır. Bu durum, fermantasyonun çok değerli bir kazanımıdır. Fermente ederek ürettiğimiz gıdaları, tüm kişisel bakım ve temizlik ürünlerimizin üretiminde de kullanarak, dıştan beslenmede de dev bir adım attık. İçten Dışa Detoks Paketindeki ürünlerin her biri, bedeni toksinlerden arındırıp, içten ve dıştan sağlıklı beslemesi için bir araya getirilmiş özel ürünlerdir.

  İçten Dışa Detoks Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Bu sürecin daha verimli geçmesi ve daha hızlı sonuç için, detoks paketi dışında, günlük hayatınızda, içten ve dıştan beslenmenize eklediğiniz tüm gıda, kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin de toksin içermeyen ve sağlıklı ürünler olmasına özen gösteriniz. glutenden ve rafine şekerden, basit karbonhidrattan detoks süresi boyunca kaçınınız ve bol su içiniz.

  İçten Dışa Detoks Paketini Ne kadar Süre Kullanmalı?
  Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra vücutta, saçta ve ciltteki etkileri fark edilmeye başlayacaktır. Kalıcı çözümler için, istikrar şarttır. Bu anlamda, paketin düzenli olarak en az 21 gün kullanılması, içten ve dıştan çok zor gibi görünen pek çok sorunun çözülmesinde yardımcı olacaktır.

  Paket İçeriği

  1-Organik Fermente Elma Sirkesi
  Elma; potasyum, pektin, malik asit, vitaminler ve kalsiyum açısından zengin bir meyvedir. Fermantasyon süreci elmaya, organik asitler, faydalı enzimler, yaşayan dost bakteriler kazandırırken, elmanın içerisinde bulunan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini de sentezleyerek çoğaltır. Bu sayede, onları daha faydalı ve besleyici kılar.
  Kullanımı:

  İçten beslenmede; tek başına ya da suya eklenerek her gün yarım çay bardağı kadar tüketilmelidir.

  Dıştan beslenmede; saç durulama ve ciltte tonik olarak kullanılır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 500 ml. cam şişede. Serin ve loş bir yerde, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan yıllarca muhafaza edilebilir.
  Ayrıntılı ürün içeriği, kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. Organik Fermente Elma Sirkesi (500 ml. Cam Şişede)

  2-Organik Probiyotik Lahana Turşusu- Lakto Fermente
  Beyaz lahana, yüksek oranda folat, C ve K vitaminleri ve ayrıca demir, potasyum, magnezyum mineralleri içerir. Fermantasyon süreci lahanaya; organik asitler, faydalı enzimler, yaşayan dost bakteriler kazandırırken, lahananın içerisinde bulunan tüm vitaminleri sentezleyerek çoğaltır ve böylece gıdanın besin değerlerini ve emilimini kat kat arttırır. Fermantasyon yöntemiyle elde edilen gıdalar yaşayan gıdalardır ve vücut için çok değerli besin kaynaklarıdır.

  Kullanımı: İsterseniz öğünlerde yemeklerle birlikte, isterseniz öğün arasında tüketebilirsiniz. Her gün bir porsiyon tüketilmesi tavsiye edilir. Turşu suyunu da isterseniz sade olarak, isterseniz sulandırarak tüketebilirsiniz. Suyu da en az lahanası kadar lezzetli ve değerlidir.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 1000 ml. cam kavanozda. Buzdolabında muhafaza ediniz.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. Organik Probiyotik Lahana Turşusu Lakto Fermente (1000 ml. Cam Kavanozda)

  3-Organik Kombucha Çayı- (Rafine Şekersiz)
  El işçiliği ile üretilmiş organik kombucha çayımızın içeriğinde yalnızca; Organik Hemşin Çayı, Fermente Mutfağım Organik Elma Suyu Konsantresi, içme suyu ve bir önceki kombucha çayımızın mantarı bulunmaktadır. Şekerle fermantasyon işleminin başlatılmasından sorumlu olan bir bakteri ve maya kolonisi içerir. Fermantasyon sonunda Kombucha; B vitaminleri, enzimler, probiyotikler ve yüksek konsantrasyonda organik asitler (asetik, glukonik ve laktik) içerir. Bu bakteriler, “hücrede kalkan görevi yapan selüloz üreten bakteriler” olarak bilinirler. Kombucha çayında bazı insanlar; gazlı içecek özlemi için tatmin edici, sağlıklı bir alternatif bulurlar.

  Kullanımı: Aç veya tok, yemeklerle ya da öğün arasında sade olarak hiçbir şey eklemeden, meyve suyu ya da sodayla tüketilir. Soğuk içiniz.
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 500 ml. cam şişede. Buzdolabında muhafaza ediniz.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız Organik Kombucha Çayı (500 ml. Cam Şişede)

  4-İçimlik İlikli Kemik Suyu
  İlikli dana kemiklerinin, kısık ateşte uzun saatler boyunca kaynatılmasıyla üretilmiştir. Kaynama esnasında ilikler tümüyle eriyip kemik suyuna karışırlar. Kavanozun üzerinde bulunan tabaka, kemik iliğinin yağıdır. Yağı ile tüketimi tavsiye edilir. Bardakta içilebilecek saflık ve lezzete sahiptir. Kolajen, kemik ve beyin sağlığı için kemik suyu içiniz.

  Kullanımı:

  İçten Beslenmede; ılıtılmış bir su bardağı kemik suyunun içine, Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi ilave edilerek içilir.

  Dıştan Beslenmede; Fermente Mutfağım İlikli Kemik Suyu, doğal cilt ve saç maskesi olarak kullanılır. Maske olarak kullanıldığında, üzerindeki yağ tabakası ayrılır ve yalnızca kemik suyu kullanılır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 650 ml. cam kavanozda. Kapağı açılmadan son tüketim tarihine kadar kullanılır. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayarak, 3 gün içinde tüketiniz.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. İlikli Kemik Suyu (650 ml. cam Kavanozda)

  5-Çam Katranı Sabunu
  Karaçam ve kızılçam cinsi ağaçlardan elde edilen çam katranı yağı; at yetiştiriciliği, hayvancılık ve alternatif tıpta çok uzun yıllardır kullanılmaktadır. Anti-inflamatuar özelliği sayesinde cilt hastalıklarının neden olduğu iltihaplanmayı ve kaşıntıyı gidermeye yardımcı olmaktadır.
  Cilt hastalıkları, saç dökülmesi, ergenlik sivilcesi, akne, siyah nokta, saçkıran, kepek problemi, mantar, egzama, dermatit, sedef hastalığı, kaşıntı, uyuz, varis ve ağrı, sivilceli cilt temizliği, ayak kokusu gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde çok etkilidir.
  Çam Katranı Sabunumuz, koyu rengi ve baskın kokusuyla, banyonuzda, çam ormanları içinde ahşap bir ev hayalini ve doğallığını hissettirirken, cildinizde ve saçınızda doğal bir dönüşüm deneyimi yaşatacaktır. Temizlerken geride toksin kalıntı bırakmaz.

  Kullanımı: El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımı için uygundur. Sorunlu bölge su ile köpürterek yıkanır, bölgede köpük 5 dk. kadar bekletilerek, suyla durulanır. Son durulama suyunda Organik Fermente Elma Sirkeli su ile durulama yapılır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli: El işçiliği ile üretilmiş olduğu için ağırlıkları 108 gr. ile 120 gr. arasında değişiklik gösterebilir. Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. Çam Katranı Sabunu (100-150 Gr.)

  6-Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-On)
  Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olurlar. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak, kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

  %100 Yenilebilir Formül
  Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu da engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı.

  Kullanımı: Tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudun daha çok terleyen koltuk altı ve ayaklar gibi bölgelerinde kullanılır. Parmak ucuyla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yapılarak cildinize yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi ve uygun kullanımda kıyafetlerde leke bırakmaz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli:
  29 ml. cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. Shea Yağlı Roll-On (29 ml. Cam Kavanozda)

  7-Kantaron Yağlı Krem
  Kremimizin içerisindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için doğal bir nemlendiricidir.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Dolayısıyla sınırsız kullanım alanına sahiptir.
  • Çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

  Kullanımı: Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli:
  29 ml. cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. Kantaron Yağlı Krem (29 ml. Cam Kavanozda)

  8-Bentonit Killi Diş Macunu
  Bentonit kil, sahip olduğu negatif yüklü moleküller sayesinde, pozitif yüklü moleküller olan “toksin ve ağır metalleri” yakalayıp içine hapseder ve vücut dışına atılmasına destek olur. “Ağır metal ve toksinler” genellikle civa, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade etmektedir. Bentonit kil, işte bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra; kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.
  Diş macunumuz, yenilebilir ham maddeden üretilmiştir. Ağızda ferahlık ve temizlik sağlayan güçlü formülü ile diş temizliğinde, beyazlatmada, tartar oluşumunu engellemede etkili olup diş eti hassasiyeti olanlar için de uygundur.

  Kullanımı: Ahşap çubukla nohut kadar alınan diş macunu, fırçaya sürülür. Dişler ve dil, fırçalanarak temizlenir.
  • Bastırmadan yumuşak fırçalama yapılır.
  • Diş eti için değil, dişler ve dil fırçalaması içindir.
  • Köpürmez (İçinde deterjan ve sabun bulunmaz).
  • Tatlı bir tadı yoktur (Şeker ve tatlandırıcı içermez).
  • Ağızda bıraktığı ferahlık ve nefeste açılma hissi, içerisindeki karanfil ve nane yağı etkisiyledir.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 29 ml. cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.
  Ayrıntılı ürün içeriği ve kullanım bilgisi için ürün sayfasına bakınız. Bentonit Killi Diş Macunu (29 ml. Cam Kavanozda)

  İçermez!
  Hiçbir ürünümüz koruyucu, katkı maddesi, tuz, şeker ve gluten içermez.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tüm ürünlerimiz, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, ilgili Bakanlık yönetmeliğine uygun ve denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Fermantasyon Nedir?

  Ferda Uslu'nun "Probiyotiklerin Sistemimizdeki 3 Temel Görevi" blog yazsı için tıklayınız.

  Organik Probiyotik Lahana Turşusu-Lakto Fermente Analizi için tıklayınız

  Organik Probiyotik Lahana Turşusu-Lakto Fermente Pestisit Analizi için tıklayınız!

  Organik Probiyotik Lahana Turşusu gluten içermez Analiz Raporu için tıklayınız!

  Organik Sirke gluten içermez Analiz Raporu

  Organik Sirke Pestisit analizi için tıklayınız!

  Organik Sirke Kullanım suyumuz için bakteri, Ağır metal, Arsenik ve sertlik analizi için tıklayınız!

  Organik Kombucha Çayı Pestisit analizi için tıklayınız!

  İlikli Kemik Suyu GDO tarama, bakteri, Protein tayini ve besin değeri analizi için tıklayınız!

  İlikli Kemik Suyu gluten İçermez Analiz Raporu için tıklayınız!

  İlikli Kemik Suyu Pestisit analizi için tıklayınız!

  İlikli Kemik Suyu Kullanım suyumuz için bakteri, Ağır metal, Arsenik ve sertlik analizi için tıklayınız!

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.