Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Doğal Çamaşır Deterjanı 200 g

150,00 TL
90,00 TL
%40
Kazancınız: 60 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Doğal Çamaşır Deterjanı 200 g Doğal İçerik
Doğal Çamaşır Deterjanı 200 g Vegan Ürünler
Doğal Çamaşır Deterjanı 200 g Memnun Kullanıcılar
Doğal Çamaşır Deterjanı 200 g Yerli Üretim
Doğal Çamaşır Deterjanı 200 g

7.png (4 KB)

Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanı 200 gr

Doğal Çamaşır Deterjanı
200 gr.
İçinde çamaşır sabunu, yağ asitleri ve toksin olmayan temizleyiciler olduğu için, geride kalıntı bırakmaz. Dermatolojik ve alerjen testlerinden başarıyla geçmiştir ve bebek giysilerinde kullanımı güvenlidir.

*İçindekiler
Boraks, çamaşır sodası, İngiliz karbonatı, yemeklik ayçiçek yağıyla ürettiğimiz el işçiliği ile üretilmiş çamaşır sabunu, nane yağı, limon yağı

İçermez!
SLS, SLES, 1.4-dioksan, nanilfenol etoksilat, triklozan, etanolamin, amonyak, formaldehit, klor, fosfat, boya, parfüm içermez!

Kullanım Alanları
Çamaşır makinesinde, çamaşırları temizlemek amacıyla tüm renkli ve beyaz çamaşırlarda kullanılır.

Kullanım Talimatı
Kuru bir yerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce kaşık yardımıyla karıştırınız. Makinenizin deterjan gözüne normal kirliler için 1,5 yemek kaşığı, yoğun kirliler için 2 yemek kaşığı dökünüz. Makinenizin yumuşatıcı bölümüne Fermente Yumuşatıcı ekleyerek, makinenizi çalıştırınız. Her kullanımdan sonra paketin ağzını sıkıca kapatınız. Unutmayınız ki doğal çözümlere geçerken, toksinlerden arınmak için daima küçük bir detoks gerekir. Bu nedenle öncelikle makine detoksu* uygulayınız.

Yağlı Zor Lekeler İçin:
Yağ lekeli çamaşırlar makineye atılmadan önce, lekeli kısma, Fermente Mutfağım Arap Sabunu az miktarda sürülerek, hafifçe çitilenir. Böylece kumaşın sabunu emmesi sağlanır. Sonra makineye atılarak yıkanır.

*Makine Detoksu
Makineniz boşken, deterjan gözüne 1,5 yemek kaşığı Fermente Makine Temizleyici, yumuşatıcı gözüne de Fermente Yumuşatıcı ekleyerek normal programda çalıştırınız. Bu işlem makinenizden toksin içerikli kalıntıların bir kerede atılmasına yardımcı olur. Makine detoksu atlanırsa, bu kalıntılar çamaşırlara yapışarak ancak birkaç seferde çıkacaktır. Ayda 2 defa bu işlemi tekrarlayınız.

Uyarı!
Temizlik içindir. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

Dünya Dostu
Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Menşei: Türkiye
T.E.T.T: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Doğal Çamaşır Deterjanı Dermatolojik Test sonuçları için tıklayınız!

Ürünümüzün içeriği ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "El işçiliği ile üretilmiş Çamaşır Makinesi Deterjanı" yazısına tıklayınız