Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml

250,00 TL
187,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml Doğal İçerik (Organik)
Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml Vegan Ürünler
Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml Memnun Kullanıcılar
Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml Yerli Üretim
Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml

Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml

Çanta Boy Fermente Cilt Toniğiniz
Çantanıza da girsin, sizinle her yere gelsin diye. Bildiğiniz, sevdiğiniz ve vazgeçemediğiniz temizlik, ferahlık ve cildinize sağladığı bakım ve rahatlık hissiyle.
Fermente Mutfağım özel Fermente Cilt Toniği-Lavanta 30 ml, küçük sevimli şişesinde.

Fermente Cilt Toniği Nedir?

Fermente Mutfağım lavanta ve faydalı yağ asitleriyle formüle edilmiş, 4 özel bileşen içeren ve toksin içermeyen bir cilt toniğidir.

Kullanım Alanları: Makyaj öncesi ve sonrası temizlik ve bakım sağlar. Cildi ferahlatma, sakinleştirme ve yatıştırmaya yardımcıdır. İçindeki faydalı bileşenlerle cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle, cildi sıkılaştırır ve cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi sakinleştirmede oldukça etkilidir. Makyaj öncesi ve sonrasında kullanılır.

Kullanım Talimatı: Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Cilde direkt püskürterek ya da pamuk yardımıyla uygulayıp masaj yaparak yediriniz.
Durulama gerektirmez. Her uygulama sonrası cildi nemlendirmek ve beslemek için, Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Akşam/Gece Kremi’ni ya da Nar Çekirdeği Yağlı Güneş/Gündüz Kremi’ni kullanarak cildinizin beslenmesini ve nemini muhafaza etmesini sağlayınız.

İçeriğine Göz Atalım:

Paçuli Yağı: Muhteşem kokusunun yanı sıra, Asya ülkelerinde geleneksel hekimlikte kepek ve yağlı saç derisi gibi saç sorunlarının tedavisinde ve akne gibi cilt tahrişlerine karşı destek amaçlı kullanılmıştır.

Yasemin Yağı: İnanılmaz kokusu dışında çok önemli bir yatıştırıcıdır. Yatıştırıcı özelliği yalnızca ciltle sınırlı değildir. Ruhsal olarak da sakinleştiren etkisi sayesinde stres ve anksiyete düzeylerini düşürmeye de yardımcıdır. Yasemin yağı masajı ile birlikte salınan endorfinler kan akışını iyileştirir ve cilt gençleşmesini destekler.

Lavanta Suyu: Cildi rahatlatır. Lavanta suyu sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde de idealdir. Gözenekleri tıkanmış bir cilt için lavanta suyu da detoksa yardımcı olur. Cilt gözeneklerinin görünümünü iyileştirir.

Organik Çiğ Elma Sirkesi: Çiğ elma sirkesinin içinde fermantasyon esnasında bazı organik asitler gelişir. Bunlardan malik asit, onu anti-bakteriyel yaparken, asidik asit cilde asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineralin yanında canlı faydalı bakteri antioksidanlar ve amino asitler içerir. Çiğ elma sirkesi yaşayan bir besindir ve cildimiz için hayat demektir. Elma sirkesinin direkt olarak cilde uygulanması asitlik derecesi bakımından uygun değildir. Fermente Cilt Toniği elma sirkesinin yanı sıra içerdiği doğal bileşenlerle geliştirilmiş formülüyle cilt pH’ına uygundur.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
30 ml’lik sprey başlıklı cam şişededir. Fermente bir ürün olduğu için, fermantasyonun devam etmemesi ve kokusunun değişmemesi için sıcak yaz aylarında, ağzı kapalı olarak, buzdolabında muhafaza ediniz, kullanmadan önce çalkalayınız.

Etkileri Nedir?
• Gıda bileşenlerinden yapılmış, %100 faydalı içeriğe sahiptir.
• Cilt için besleyici gıdaların kapsamlı bir paketi gibidir.
• Peeling etkisi sayesinde ölü hücrelerin atılmasına yardımcıdır.
• Cilt mikrobiyomunu korur ve destekler. Floradaki probiyotiklerin popülasyonu arttırmada oldukça etkilidir.
• Sağlıklı yağlardan gelen besinlerin ve minerallerin ciltte emilimini arttırmaya yardımcı olur.
• Cildi derinlemesine temizler ve detoks etkisi sağlar.
• El, yüz ve tüm vücut kullanımına uygundur.
• Her cilt tipi ve yaş grubunun kullanımına uygundur.

Fermente Kozmetik Nedir?
Probiyotikler cilt için temel temizlik görevlileri olarak çalışırlar. Hücre bağışıklığını arttırıp, sağlıklı bir cilt bariyeri oluştururlar. Doğal cilt florasını koruyarak, cildin temiz ve nefes alan bir yapıda çalışmasına destek verirler. Fermantasyon, probiyotikler gibi pek çok faydalı bakteriyi, geleneksel yöntemlerle, gıdaları fermente ederek üretme yöntemidir. Serimizdeki tüm ürünler Organik Fermente Gıda ürünleri içerir.

Mevzuat Gereği: Harici kullanım içindir, içilmez. Gözle teması halinde bol su ile durulayınız.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarı-2!
Organik, yaşayan sirkemizle yapılan ürünümüzün içinde, şişelemeden sonra bile minik analar oluşarak sprey başlığı tıkayabilir. Kullanım esnasında gerektikçe başlığı kontrol ederek temizleyiniz.

Dünya Dostu
Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Pestisit analizi için tıklayınız!