sadsad x
asdasd
%15 indirim

Bu Kutunun İçinde Güzellik Var

Stok Kodu 152.51.030
790,00 TL
671,50 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kutu İçeriği;
  1- Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-On 29 ml
  2- Kantaron Yağlı Krem 29 ml
  3- Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi 29 ml
  4- Bentonit Killi Diş Macunu 29 ml
  5- Lavanta Kolonyası 50 ml
  6- Kenevir Tohumu Yağlı Gece Serumu 10 ml
  7- Fermente Cilt Toniği Lavanta 30 ml
  8- Kenevir Tohumu Yağlı Sabun
  9- Kırmızı Premium Hediye Kutusu

  1- Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on

  Faydalı Yağlardan Gelen Temizlik ve Bakım
  Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olur. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

  %100 Faydalı Formül
  Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı.

  Kullanım amacı
  Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Cilt için faydalı, besleyici ve nemlendiricidir. Ergenlik çağında da etkilidir.

  Kullanım Şekli
  Vücudun daha çok terleyen koltuk altı ve ayaklar gibi bölgelerinde kullanılır. Parmak ucuyla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yaparak cildinize yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi ve uygun kullanımda kıyafetlerde leke bırakmaz.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Etkili Kullanım

  Koltuk Altı İçin Kullanım:
  Sıcak yaz günlerinde bile 24 saat etkili olması için küçük bir püf noktası!

  Fermente Mutfağım El işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen koltuk altına, Fermente Cilt Toniği sıkılır. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

  Ayaklar İçin Kullanım:
  Terleyen ve kokuya neden olan ayaklarda, ter kokusunu önlemek amacıyla kullanılır. Ter kokusunu gidermede ve ayakta terden oluşabilecek diğer rahatsızlıkları gidermede yardımcıdır. Fermente Mutfağım El işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen ayak bölgesi, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 29 ml'lik cam kavanozdadır.
  • Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Shea yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, ham balmumu, nişasta, ingiliz karbonatı.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek tamamı faydalı yağlar ve ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Uyarı!
  İçinde bulunan ham balmumu bala alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek test edebilirsiniz. Ürünümüzün Vegan Sertifikalı seçeceği de mevcuttur.

  İçindeki Yağlar

  Shea Yağı
  Cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Cilde esneklik kazandırır. Ciltteki tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle savaşır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Hindistan Cevizi Yağı
  “Doğal” güneş koruyucu arandığında, akla gelen en popüler yağlardan biridir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Cildi besler ve onarır.

  Doğal Balmumu
  İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham Balmumu cildi yumuşatan bir maddedir. Sivilce, kuru cilt ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda, gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya da yardımcı olur.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on)" yazısına tıklayınız.

  Kenevir Tohumu Yağı
  Kuruyan cilt ile mücadele etmek, kızarıklığı azaltmak, iltihabı yatıştırmak söz konusu olduğunda kenevir tohumu yağı namının hakkını sonuna kadar veren bir yağdır. Cilt elastikiyetini arttırarak yaşlanma etkileriyle aktif bir mücadele sağlar. Ayrıca içerdiği Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri, A-C-E vitaminleri sayesinde cilde besin sağlar ve bakım yapar.

  Özellikleri
  Kenevir tohumu yağının yanı sıra, kantaron yağı, badem yağı, jojoba yağı, çörekotu yağı, hemisqulene yağı ve bergamot uçucu yağı ile güçlendirilmiş etkili formülü sayesinde cilde yoğun bakım yapan ve nemlendiren bir serumdur.

  Kullanım Şekli
  Temizlenmiş cilde uygulanır. Parmaklarınıza damlattığınız birkaç damla serumu cildinize yedirerek uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

  Etkili Kullanım
  Cildinizi Fermente Mutfağım artisan sabunu ile güzelce yıkayınız. Eğer ciltte makyaj varsa öncesinde Avokado yağlı makyaj temizleme ürünümüzü kulanınız. Fermente cilt toniği ile yatışan ve doğal bariyerine kavuşan cildinize serumu direk olarak uygulayınız. Yoğun bakım ve nemlendirme yapan serumu her gün ya da gün aşırı kullanabilirsiniz. Son olarak Anti-Aging Göz altı serumumuzu göz altlarına uygulayarak bitiriniz.

  Gramaj ve Muhafaza
  10 ml'lik pompalı cam şişededir.
  Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı hammaddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilde, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar. Cildinizi dıştan beslerken, içten beslenme ürünlerimizi de kullanarak, içinizden gelen güzelliğinizi dışınıza yansıtın.

  İçindekiler
  Kenevir tohumu yağı, kantaron yağı, jojoba yağı, squalane, bergamot yağı, zeytin yağı, çörek otu yağı, badem yağı.

  Uyarı!
  Alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

  2- Kantaron Yağlı Krem

  Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım

  Kantaron Yağlı Kremin içindeki her bir yağ; cildin beslenmesi, nemlenmesi ve tazelenmesi için özenle formüle edilmiş, tamamı antioksidan, %100 faydalı bileşenlerden oluşturulmuştur.

  Kantaron Yağı Kremi Faydaları

  • Cilt için faydalı bir nemlendiricidir.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Dolayısıyla sınırsız kullanım alanına sahiptir.
  • Çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Temizlenen cilde doğru besinleri, doğru şekilde sunduğunuzda cilt, hem nemini hem de elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşır. Bunun sonucunda da parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Faydalı formülüyle Kantaron Yağlı Kremden alınan etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmıştır.

  Kullanım Şekli
  El, yüz, saç ve tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilir. %100 etken maddeden oluşan Kantaron Yağlı Kremden az miktarda alınır, masaj yaparak cilde yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırmaz.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Etkili Kullanım
  Fermente Mutfağım’ın el işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen Kantaron Yağlı Krem, cilde masajla yedirilir. Her akşam kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri aynı işlemler yapıldıktan sonra krem olarak; Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Gündüz Bakım Kremi uygulanır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  •  29 ml'lik cam kavanozdadır.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Büyük Boy Kullanım Avantajı
  29 ml Büyük Boy Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Krem yanında, 40 ml’lik boş küçük cam 5 adet satın alarak 5 küçük kreme daha ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. Böylece baş ucunuzdan eksik etmediğiniz ve herkese tavsiye ettiğiniz kantaron kreminizi, sevdiklerinizle de paylaşmış olacaksınız.

  *İçindekiler
  Zeytinyağlı kantaron yağı, lavanta uçucu yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, ham balmumu, bitkisel gliserin.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Uyarı!
  İçinde bulunan ham balmumu, bala alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek test edebilirsiniz. Kantaron Yağlı Kremin "Vegan Sertifikalı" seçeceği de mevcuttur.

  İçindeki Yağlar

  Kantaron Yağı
  Binlerce yıldır böcek ve yılan ısırığı gibi rahatsızlıkların iyileşmesine destek amacıyla kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler üzerindeki etkisi için de tercih edilmiştir. Cilde tek başına sürmenin yan etkileri olabileceği için en faydalı formu, Kantaron Yağlı Krem içinde olandır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti bulunur. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken aynı zamanda yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Doğal Balmumu
  İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham balmumu cildi iyileştiren ve yumuşatan bir maddedir. Sivilce, akne, kuru cilt ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya da yardımcı olur.

  Bitkisel Gliserin
  Soya fasülyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak uygulanmasıdır.

  3- Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi

  %100 Faydalı Yağlardan Gelen Güzellik, Sağlık ve Bakım...
  İçinde bulunan her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, faydalı yağlardır.

  Neden Nar Çekirdeği Yağlı Krem?
  • Cilt için faydalı bir nemlendirici ve besleyicidir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Cildi dış etkilerden ve güneşten korur. Aynı zamanda gündüz bakım kremi olarak da kullanılır.

  Kullanım Alanları
  o Yazın ve kışın dışarı çıkarken cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.
  o Gündüz bakım kremi olarak kullanılır.
  o Cildin nem dengesini korur ve cildi içindeki değerli yağlarla besler.
  o İçindeki çinko oksit doğal minerali sayesinde cilt sorunları ile mücadele eder.
  o Cilt elastikiyetini arttırır.
  o Ciltte yaşlanma etkilerini yavaşlatır.
  o Makyaj bazı olarak da kullanılır.
  o Cildin doğal bariyer oluşumunu destekler.
  o Doğal cilt florasını korur ve geliştirir.

  Kullanım Şekli
  El, yüz, tüm vücut ve saç için de kullanıma uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılmalıdır. Cildin emeceği kadar alınıp, masaj yapılarak cilde yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Yaz-Kış Etkili Kullanım İçin
  Her sabah Fermente Mutfağım el işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen cilde, Fermente Cilt Toniği sıkılır. Ardından cilde sürülen Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremimiz, güzelce masaj yapılarak yedirilir. Her sabah düzenli kullanılması tavsiye edilir. Dilerseniz bu aşamadan sonra makyajınızı yapabilirsiniz.

  Akşamları Yüzde Makyaj Varsa;
  Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ile temizlenen cilde yine Fermente Cilt Toniği uygulanır. Son olarak, Kantaron Yağlı Akşam/Gece Bakım Kremimiz cilde masaj yapılarak yedirilir.

  Akşamları Makyaj Yoksa;
  Dışarıdan cildimize bulaşan kirden ve toksinden cildi arındırmak için mutlaka cilt temizlenmelidir. Fermente Mutfağım el işçiliği ile üretilmiş artisan sabunlarıyla temizlenen cilde, Fermente Cilt Toniği uygulanır. Son olarak cilde, Kantaron Yağlı Akşam/Gece Bakım Kremimiz masaj yapılarak cilde yedirilir.
  Yazın plaj ve havuzda güneşten korunmak için 40 SPF koruması olan Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremimizi tercih ediniz.

  Kremlerimiz Kışın Donar - Yazın Erir!
  • Hindistan cevizi yağı ve shea yağı gibi yağlar yazın eriyen, kışın donan yağlardır.
  • Ürünümüz doğal olarak yazın sıvı, kışın krem formundadır.
  • Dolum esnasında iyice karıştırarak, soğutup homojen olarak katılaşması sağlanır.
  • Kışın katılaşan kreminizi, ılık bir ortamda muhafaza ederek daha kolay sürülmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kreminiz, vücut ısısında eriyerek, ciltte emilime hazır olur.
  • Yazın eriyen kreminizi, yeniden soğutarak krem formuna dönüştürmek isterseniz, iyice karıştırarak katılaştığına emin olunuz.
  • Sıvı olarak kullanımda ürünü iyice çalkalayarak kullanmak yeterlidir. Kolay kullanım için, ürün ile birlikte satılan pompalı şişeye aktararak, kullanabilirsiniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 29 ml'lik cam kavanozdadır.
  • Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Nar Çekirdeği Yağı, lavanta yağı, hindistan cevizi yağı, shea yağı, bitkisel gliserin, doğal mineral çinko oksit.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  İçindeki Yağlar

  Nar Çekirdeği Yağı
  Cildi; UV'den koruyan, serbest radikal hasarına karşı çalışan, yağa doğal koruma nitelikleri veren antioksidanlar ve polifenoller bakımından zengindir. Hücre yenilenmesini destekler. Cildi besler, nemlendirir, yumuşatır ve onarır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Hindistan Cevizi Yağı
  “Doğal” güneş koruyucu arandığında, akla gelen en popüler yağlardan biridir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Cildi besler ve onarır.

  Shea Yağı
  Shea yağının doğal güneş koruyucu özelliklerine sahip olduğunu gösteren çalışmalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Esneklik kazandırır, tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz ve tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

  4- Bentonit Killi Diş Macunu

  Bentonit Kil Nedir?
  Bentonit kil, sahip olduğu negatif yüklü moleküller sayesinde, pozitif yüklü moleküller olan “toksin ve ağır metalleri” yakalayıp içine hapseder ve vücut dışına atılmasına destek olur. “Ağır metal ve toksinler” genellikle civa, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade etmektedir. Bentonit kil, işte bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra; kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.

  %100 Faydalı Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım
  Fermente Mutfağım Bentonit Killi Diş Macunu, faydalı ham maddeden üretilmiştir. Ağızda ferahlık ve temizlik sağlayan güçlü formülü ile diş temizliğinde, beyazlatmada ve tartar oluşumunu engellemede etkilidir. Diş eti hassasiyeti olanlar için de uygundur.

  Kullanım Talimatı
  Ahşap çubukla nohut kadar alınan diş macunu, fırçaya sürülür. Dişler ve dil, fırçalanarak temizlenir.
  • Bastırmadan yumuşak fırçalama yapılır.
  • Diş eti için değil, dişler ve dil fırçalaması içindir.
  • Köpürmez.
  • Tatlı değildir.
  • Ağızda bıraktığı ferahlık ve nefeste açılma hissi, içindeki karanfil ve nane yağı etkisiyledir.

  Etkili Kullanım
  Plastik diş fırçalarıyla kullanılması önerilmez. Etkili kullanım için kayın ağacı ve misvaktan özel tasarlanmış, Fermente Mutfağım Misvak Başlıklı Diş Fırçası ile kullanılması tavsiye edilir.

  *Bileğinizde Test Edin
  İçinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sürerek test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  •29 ml'lik cam kavanozdadır.
  •Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Bentonit kil, bitkisel gliserin, ingiliz karbonatı, nane ve karanfil uçucu yağları.

  İçermez!
  Hayvansal girdi içermez. Vegandır.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  İçindeki Yağlar

  Nane Yağı
  Solunum açma, canlandırma, stresle mücadele, ağız sağlığı gibi sayısız faydası için kullanılır.

  Karanfil Yağı

  Sindirim rahatsızlığı, hazımsızlık, mide bulantısı, ağız ve diş sağlığı, ağız kokusu gibi rahatsızlıkları gidermeye yardımcıdır.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Kullanılan yağlar ve ham maddeler sonuç almada tek başına işlevsel ve etkili değildir. Etkili sonuç doğru formülasyonla kullanılarak alınabilir.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Bentonit Killi Diş Macunu" yazısına tıklayınız.

  5- Lavanta Kolonyası

  Lavanta arındırıcı, temizleyici, sıkılaştırıcı, cildi besleyici, rahatlatıcı, sakinleştirici ve kötü koku giderici etkiye sahiptir. Cilt için nemlendirici ve dengeleyicidir.

  Karma ciltlerde dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

  Kullanım alanları
  • Hoş kokusuyla doğal bir parfüm gibidir.
  • Güneş sonrası cildi serinletip sakinleştirir.
  • Tıraş öncesi ve sonrası kullanılabilir.
  • Ferahlamak, rahatlamak ve arınmak için kullanılır.
  • Böcek ve sinek ısırıklarında sakinleştirici etkisi vardır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  50 ml’lik cam şişededir.

  Içindekiler / Ingredients (Incı)
  Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Linalool, Limonene, Coumarin.

  Uyarılar
  Sadece harici kullanım içindir. Gözlerle temasından sakınınız. Ürün göz ile temas ederse bol su ile yıkayınız.

  Yanıcı Madde: Aleve ve kor halindeki cisimlere püskürtmeyiniz.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  6- Kenevir Tohumu Yağlı Gece Serumu

  Kenevir Tohumu Yağı
  Kuruyan cilt ile mücadele etmek, kızarıklığı azaltmak, iltihabı yatıştırmak söz konusu olduğunda kenevir tohumu yağı namının hakkını sonuna kadar veren bir yağdır. Cilt elastikiyetini arttırarak yaşlanma etkileriyle aktif bir mücadele sağlar. Ayrıca içerdiği Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri, A-C-E vitaminleri sayesinde cilde besin sağlar ve bakım yapar.

  Özellikleri
  Kenevir tohumu yağının yanı sıra, kantaron yağı, badem yağı, jojoba yağı, çörekotu yağı, hemisqulene yağı ve bergamot uçucu yağı ile güçlendirilmiş etkili formülü sayesinde cilde yoğun bakım yapan ve nemlendiren bir serumdur.

  Kullanım Şekli
  Temizlenmiş cilde uygulanır. Parmaklarınıza damlattığınız birkaç damla serumu cildinize yedirerek uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

  Etkili Kullanım
  Cildinizi Fermente Mutfağım artisan sabunu ile güzelce yıkayınız. Eğer ciltte makyaj varsa öncesinde Avokado yağlı makyaj temizleme ürünümüzü kulanınız. Fermente cilt toniği ile yatışan ve doğal bariyerine kavuşan cildinize serumu direk olarak uygulayınız. Yoğun bakım ve nemlendirme yapan serumu her gün ya da gün aşırı kullanabilirsiniz. Son olarak Anti-Aging Göz altı serumumuzu göz altlarına uygulayarak bitiriniz.

  Gramaj ve Muhafaza
  10 ml'lik pompalı cam şişededir.
  Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı hammaddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilde, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar. Cildinizi dıştan beslerken, içten beslenme ürünlerimizi de kullanarak, içinizden gelen güzelliğinizi dışınıza yansıtın.

  İçindekiler
  Kenevir tohumu yağı, kantaron yağı, jojoba yağı, squalane, bergamot yağı, zeytin yağı, çörek otu yağı, badem yağı.

  Uyarı!
  Alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

  7- Fermente Cilt Toniği Lavanta

  Çanta Boy Fermente Cilt Toniğiniz
  Çantanıza da girsin, sizinle her yere gelsin diye. Bildiğiniz, sevdiğiniz ve vazgeçemediğiniz temizlik, ferahlık ve cildinize sağladığı bakım ve rahatlık hissiyle.
  Fermente Mutfağım özel Fermente Cilt Toniği-Lavanta 30 ml, küçük sevimli şişesinde.

  Fermente Cilt Toniği Nedir?

  Fermente Mutfağım lavanta ve faydalı yağ asitleriyle formüle edilmiş, 4 özel bileşen içeren ve toksin içermeyen bir cilt toniğidir.

  Kullanım Alanları: Makyaj öncesi ve sonrası temizlik ve bakım sağlar. Cildi ferahlatma, sakinleştirme ve yatıştırmaya yardımcıdır. İçindeki faydalı bileşenlerle cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle, cildi sıkılaştırır ve cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi sakinleştirmede oldukça etkilidir. Makyaj öncesi ve sonrasında kullanılır.

  Kullanım Talimatı: Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Cilde direkt püskürterek ya da pamuk yardımıyla uygulayıp masaj yaparak yediriniz.
  Durulama gerektirmez. Her uygulama sonrası cildi nemlendirmek ve beslemek için, Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Akşam/Gece Kremi’ni ya da Nar Çekirdeği Yağlı Güneş/Gündüz Kremi’ni kullanarak cildinizin beslenmesini ve nemini muhafaza etmesini sağlayınız.

  İçeriğine Göz Atalım:

  Paçuli Yağı: Muhteşem kokusunun yanı sıra, Asya ülkelerinde geleneksel hekimlikte kepek ve yağlı saç derisi gibi saç sorunlarının tedavisinde ve akne gibi cilt tahrişlerine karşı destek amaçlı kullanılmıştır.

  Yasemin Yağı: İnanılmaz kokusu dışında çok önemli bir yatıştırıcıdır. Yatıştırıcı özelliği yalnızca ciltle sınırlı değildir. Ruhsal olarak da sakinleştiren etkisi sayesinde stres ve anksiyete düzeylerini düşürmeye de yardımcıdır. Yasemin yağı masajı ile birlikte salınan endorfinler kan akışını iyileştirir ve cilt gençleşmesini destekler.

  Lavanta Suyu: Cildi rahatlatır. Lavanta suyu sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde de idealdir. Gözenekleri tıkanmış bir cilt için lavanta suyu da detoksa yardımcı olur. Cilt gözeneklerinin görünümünü iyileştirir.

  Organik Çiğ Elma Sirkesi: Çiğ elma sirkesinin içinde fermantasyon esnasında bazı organik asitler gelişir. Bunlardan malik asit, onu anti-bakteriyel yaparken, asidik asit cilde asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineralin yanında canlı faydalı bakteri antioksidanlar ve amino asitler içerir. Çiğ elma sirkesi yaşayan bir besindir ve cildimiz için hayat demektir. Elma sirkesinin direkt olarak cilde uygulanması asitlik derecesi bakımından uygun değildir. Fermente Cilt Toniği elma sirkesinin yanı sıra içerdiği doğal bileşenlerle geliştirilmiş formülüyle cilt pH’ına uygundur.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  30 ml’lik sprey başlıklı cam şişededir. Fermente bir ürün olduğu için, fermantasyonun devam etmemesi ve kokusunun değişmemesi için sıcak yaz aylarında, ağzı kapalı olarak, buzdolabında muhafaza ediniz, kullanmadan önce çalkalayınız.

  Etkileri Nedir?
  • Gıda bileşenlerinden yapılmış, %100 faydalı içeriğe sahiptir.
  • Cilt için besleyici gıdaların kapsamlı bir paketi gibidir.
  • Peeling etkisi sayesinde ölü hücrelerin atılmasına yardımcıdır.
  • Cilt mikrobiyomunu korur ve destekler. Floradaki probiyotiklerin popülasyonu arttırmada oldukça etkilidir.
  • Sağlıklı yağlardan gelen besinlerin ve minerallerin ciltte emilimini arttırmaya yardımcı olur.
  • Cildi derinlemesine temizler ve detoks etkisi sağlar.
  • El, yüz ve tüm vücut kullanımına uygundur.
  • Her cilt tipi ve yaş grubunun kullanımına uygundur.

  Fermente Kozmetik Nedir?
  Probiyotikler cilt için temel temizlik görevlileri olarak çalışırlar. Hücre bağışıklığını arttırıp, sağlıklı bir cilt bariyeri oluştururlar. Doğal cilt florasını koruyarak, cildin temiz ve nefes alan bir yapıda çalışmasına destek verirler. Fermantasyon, probiyotikler gibi pek çok faydalı bakteriyi, geleneksel yöntemlerle, gıdaları fermente ederek üretme yöntemidir. Serimizdeki tüm ürünler Organik Fermente Gıda ürünleri içerir.

  Mevzuat Gereği: Harici kullanım içindir, içilmez. Gözle teması halinde bol su ile durulayınız.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Uyarı-2!
  Organik, yaşayan sirkemizle yapılan ürünümüzün içinde, şişelemeden sonra bile minik analar oluşarak sprey başlığı tıkayabilir. Kullanım esnasında gerektikçe başlığı kontrol ederek temizleyiniz.

  Dünya Dostu
  Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

  Pestisit analizi için tıklayınız!

  8- Kenevir Tohumu Yağlı Sabun

  Kenevir yağı cildi nemlendirmeye, yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur. Akne ve arındırma konusunda etkilidir. Temizlerken geride toksin kalıntı bırakmaz.

  Artisan Sabunlar Göz Yakar Mı?
  El işçiliği ile üretilmiş, kimyasallardan uzak, faydalı yağlarla yapılan sabunların ve göze ait pH değerlerinin farklı olması sebebiyle, göz ile temasında gözü yakabilir. Göz temasından kaçınınız. Göz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, cold press (soğuk pres) yöntemiyle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
  Sabunumuzun içindeki her bir yağ; cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup hepsi de antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır.

  Ağırlık-Kullanım Talimatı, Ömrü ve Muhafaza Şekli
  • El işçiliği ile üretilmiş olduğu için ağırlıkları 108 gr. ile 120 gr. arasında değişiklik gösterebilir.
  • Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
  • Saç ve tüm vücut kullanımında uygundur.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  İçindeki Yağlar

  Zeytinyağı
  Sabunlarımızın tamamı sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yaparken, sabunu sertleştirir ve daha beyaz sabunların oluşumuna katkı sağlar.

  Hurma Çekirdeği Yağı
  Harika sert, uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcı olur.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Hint Yağı
  E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici ve iyileştirici özellikleri dışında sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

  Kenevir Yağı
  Kenevir yağı cildi nemlendirmeye, yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur. Akne ve arındırma konusunda etkilidir. 

  *Dip Not
  Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine* dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

  *Gliserin
  Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Endüstriyel sabun üretiminde gliserin kozmetik ürünlerde hammadde olarak kullanılmak üzere sabundan ayrıştırılır. El işçiliği ile üretilmiş sabunlarımızda kendiliğinden oluşan ve sabunda kalan gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.

  9- Premium Hediye Kutusu

  Kullanım Amacı
  İçerisine dilediğiniz eşyayı koyup güvenli bir şekilde saklayabilir veya şık tasarımı sayesinde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Premium Hediye Kutusu sayesinde artık hediyeleriniz bir başka güzel.

  Renk
  Kırmızı

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.