sadsad x
asdasd
Toptan Satış
Toptan_gorsel_05082019.jpg (156 KB)


Şimdiye dek bizi takip ettiniz, artık paydaşımız da olabilirsiniz.
Organik ve gurme ürün mağazaları, bebek ürünleri mağazaları, kozmetik mağazaları, elit marketler, baharatçılar, güzellik merkezleri, restoran ve cafeler, diyetisyenler, spor merkezleri, eczaneler vb.
"Sıfır zarar, çok yönlü yarar" prensibiyle ürettiğimiz organik sertifikalı fermente gıda ürünlerimizi, yenilebilir fermente kozmetiklerimizi, el yapımı fermente temizlik ürünlerimizi, el yapımı butik sabunlarımızı kargo aracılığı ile Türkiye'nin dört bir köşesine ulaştırdık, ulaştırmaya da devam ediyoruz. Bundan böyle Yurdun her bir köşesinde, hatta dünyanın dört bir yanında, ürünlerimizin görerek, tadarak, koklayarak, dokunarak anında ulaşılabilir olmasını arzu ediyoruz, tıpkı sizler gibi.
Tanışalım, çözümlerimizi birlikte geniş kitlelere ulaştıralım.
Her birisi çok özel olan, tek tek elle üretilen, onbinlerce memnun müşteriye sahip, çözüm odaklı ürünlerimizin tam içeriğiyle, tüm fonksiyonlarıyla anlatılması, ürünlerimize karşı ilgili ve özenli olunması bizim için çok önemli. Fermente Mutfağım ürünlerini en iyi kendi kullanıcısı anlatır ve şimdiye kadar zaten öyle de oldu. Sizler bu özel ürünleri sevdiklerinize tavsiye ettiniz ve deneyimlerinizi paylaşarak ürünlerin daha fazla ihtiyacı olan insana ulaşmasına vesile oldunuz . Fermente Mutfağımı şimdi daha çok kişiye anlatmak ve daha sağlıklı bir toplum için daha geniş bir kitleye tanıtmak için biz hazırız.
Organik Gıda, kozmetik, sabun, temizlik ürünlerimizin bir arada sunulduğu kombinasyonlarla yarattığımız bütüncül çözümlerin, başarılı sonuçlarından elde ettiğimiz birikimi sizinle paylaşmaya hazırız. Birlikte daha çok insana fayda sunalım.
Siz de hazırsanız ve bizimle aynı heyecanı hissediyorsanız bize ulaşın.
Sadece ürünlerimizin kullanıcısıysanız, ürünlerimizi görmek istediğiniz elit işletmecilerle bu mesajı paylaşır mısınız?
Aşağıdaki online kataloğumuzdan tüm ürünleri inceleyebilir, İletişim formundan da bizimle irtibata geçebilirsiniz.katalog_260719.jpg (11 KB)

Fermente Mutfağım Moda MağazaCaferağa Mahallesi, Şair Nefi Sokak, Köşe Apartmanı, 8/B, Moda
KADIKÖY / İSTANBUL
0216 330 81 01Fermente Mutfağım Pendik Fabrika Satış Mağazamız Sanayi mah. Ensar cad. Yılmaz Sok. no: 18 Kurtköy
Pendik/İstanbul
0555 006 0185

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.