sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 150 gr

Stok Kodu 152.01.014
110,00 TL
1.png (2 KB)
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 150 gr

  Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı Küçük (150 gr.)
  Hindistan cevizi yağında bulunan faydalı yağların sindirimi kolaydır ve vücutta yağ olarak depolanmak yerine, vücut tarafından hemen ya enerjiye ya da ketonlara dönüştürülür. Genel sağlık, cilt bakımı, saç bakımı, yağ yakımını arttırma, anne sütüne katkı, candida mantarıyla mücadele gibi pek çok alanda yardımcı olarak kullanılır. Bu faydaları sağlamak için doğru Hindistan cevizi yağı her gün tüketilmelidir.

  Hindistan Cevizi Yağı Alırken Neye Dikkat Etmeli?
  Doğru Hindistan cevizi yağı kullanmak çok önemlidir, çünkü yalnızca gerçek bir üründen fayda görülebilir.

  Aldığınız Hindistan Cevizi Yağı mutlaka;
  • Organik sertifikalı,
  • Soğuk sıkım imalat,
  • Soğuk sıkım şişeleme,
  • Glutensiz,
  • Laurik asit miktarı yüksek olmalıdır.

  Bu nedenle; Filipinler’de, organik tarımla üretilen, alanında dünyanın en iyisi, laurik asit bakımından zengin, soğuk sıkım şartlarına uygun sıkılmış ve şişelenmiş Hindistan cevizi yağını aradık, bulduk ve organik sertifikalı olarak markamızla ve güvencemizle sizlere sunduk.

  Hindistan Cevizi Yağı; Suda çözünmez, erime derecesi 21-27 C.'dir.

  İçten Beslenme ve Kullanım Alanları
  Çay, süt ya da suyun içine eklenerek, Hindistan cevizi yağlı zerdeçal kürü ile birlikte ya da yemeklerde kullanıma uygundur.
  Yetişkinler günde bir veya iki tatlı kaşığını bir ya da iki seferde tüketebilir.
  Çocukların kullanımında bu oran biraz daha az olmalıdır.

  Dıştan Beslenme Cilt ve Saç Bakımı
  Cilt ve saç için kullanımlarda, direkt Hindistan Cevizi yağının tek başına cilde ve saça sürülmesinin yan etkileri olabileceği ile ilgili birçok araştırma bulunmaktadır. Bu yüzden biz en az Hindistan Cevizi Yağı kadar etkili başka faydalı yağları da kullanarak %100 yenilebilir içerikli, el işçiliği ile üretilmiş ve son derece etkili sonuç sağlayan sabunlar, kremler, cilt bakım onarım ürünleri, detoks ürünleri ve şampuanlar ürettik.

  Gramaj ve Muhafaza
  150 gr. cam kavanozda. Oda ısısında doğrudan güneşe ve ışığa maruz kalmadan ağzı sıkıca kapalı olarak açıldıktan sonra da T.E.T.T. dolana kadar rahatlıkla kullanılabilir. Oda ısısında eriyen bir yağ olduğu için, yazın erimiş sıvı halde, kışın ise katı halde bulunan bir yağdır. Eriyip yeniden donması faydasını eksiltmez, yalnızca yüksek ısı etkilerini azaltır.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tüm ürünlerimiz, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, ilgili Bakanlık yönetmeliğine uygun ve denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı" yazısına tıklayınız.

  Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı Analiz Raporu için tıklayınız!

  Hindistan cevizi yağı Ürün sertifikası için tıklayınız!

  FERMENTE MUTFAĞIM
  MÜTEŞEBBIS NO: TR-OT-38-MG2-0038/34
  18.08.2010 tarih ve 27676 sayılı resmi gazetede yayınlanan organik tarım esasları ve uygulamasına ilişkin yönetmelik kapsamında Magenta (tr-ot-38) tarafından sertifikalandırılmıştır.
  IŞLETME KAYIT NO: TR-34-K-173475

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.