sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi 100 ml

Stok Kodu 152.03.128
120,00 TL
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi 100 ml

  %100 Faydalı Yağlardan Gelen Güzellik, Sağlık ve Bakım
  İçinde bulunan her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, faydalı yağlardır.

  Nar Çekirdeği Yağlı Kremi Ne İşe Yarar?
  • Cilt için faydalı bir nemlendirici ve besleyicidir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Cildi dış etkilerden ve güneşten korur. Aynı zamanda gündüz bakım kremi olarak da kullanılır.

  Kullanım Alanları
  o Yazın ve kışın dışarı çıkarken cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.
  o Gündüz bakım kremi olarak kullanılır.
  o Cildin nem dengesini korur ve cildi içindeki değerli yağlarla besler.
  o İçindeki çinko oksit doğal minerali sayesinde cilt sorunları ile mücadele eder.
  o Cilt elastikiyetini arttırır.
  o Ciltte yaşlanma etkilerini yavaşlatır.
  o Makyaj bazı olarak da kullanılır.
  o Cildin doğal bariyer oluşumunu destekler.
  o Doğal cilt florasını korur ve geliştirir.

  Kullanım Şekli
  El, yüz ve tüm vücut için kullanıma uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılmalıdır. Cildin emeceği kadar alınıp, masaj yapılarak cilde yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Etkili Kullanım
  Güneşe çıkmadan yarım saat önce sürülür, cilde masaj yaparak yedirilir. Güneşlenme saatlerine dikkat edilerek güneş ışınlarının dik açıyla geldiği zamanlarda güneşe çıkılmaz. Güneşlenirken her İki saatte bir yenilenir. Terleyince, suya girince ya da duş alınca tekrar sürülür. Yazın eriyerek sıvı formda olan kreminizi kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Havuzda ve plajda kolay kullanım için sitemizde satılan boş pompalı şişeye ürünü aktararak kullanabilirsiniz.

  Soğukta Donar - Plajda Erir!
  -Hindistan cevizi yağı, shea yağı gibi yağlar yazın eriyen, kışın donan yağlardır.
  -Ürünümüz doğal olarak sıcakta sıvı, soğukta ise katı krem formundadır.
  -Dolum esnasında iyice karıştırarak, soğutulup homojen olarak katılaşmasını sağlamaktayız.
  -Katı formda kullanmak istediğiniz kreminizi ılık bir ortamda muhafaza ederek daha kolay sürülmesini sağlayabilirsiniz.
  -Kremimiz vücut ısısında eriyerek cildin emilimine hazır olur.
  -Sıcakta eriyen kreminizi yeniden soğutarak krem formuna dönüştürmek isterseniz, iyice karışarak katılaştığına emin olunuz.
  -Sıvı olarak kullanımda ürünü her kullanımdan önce güzelce çalkalayınız.

  Pompalı Şişede Kullanım
  Faydalı formüllü güneş kreminiz plajda sıvı forma döndüğünde dilerseniz, iyice çalkalayarak pompalı şişeye boşaltarak kullanabilirsiniz. Boş Pompalı Şişeyi sitemizden temin edebilirsiniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 100 ml'lik kavanozdadır.
  • Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Bitkisel gliserin, hindistan cevizi yağı, doğal mineral çinko oksit, nar çekirdeği yağı, shea yağı, lavanta yağı.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  İçindeki Yağlar

  Nar Çekirdeği Yağı
  Cildi; UV'den koruyan, serbest radikal hasarına karşı çalışan, yağa doğal koruma nitelikleri veren antioksidanlar ve polifenoller bakımından zengindir. Hücre yenilenmesini destekler. Cildi besler, nemlendirir, yumuşatır ve onarır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Hindistan Cevizi Yağı
  “Doğal” güneş koruyucu arandığında, akla gelen en popüler yağlardan biridir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Cildi besler ve onarır.

  Shea Yağı
  Shea yağının doğal güneş koruyucu özelliklerine sahip olduğunu gösteren çalışmalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Esneklik kazandırır, tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz. Herhangi bir faydalı yağ, tek başına cilde sürmek için iyi değildir. Cilt için iyi olan, doğru yağların doğru oranlarla karıştırılarak kullanılmasıdır.

  Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi SPF Değeri için tıklayınız!

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.