sadsad x
asdasd
%11 indirim
Stokta Yok

Koltuk Altı Detoks Paketi

Stok Kodu 152.50.020
140,00 TL
125,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Koltuk Altı Detoks Paketi

  Koltuk Altı Detoksu Nedir?

  Koltuk altları, toksinleri en iyi şekilde salmak için, desteğe ihtiyaç duyan önemli detoksifikasyon noktalarıdır. Alüminyum gibi ağır metaller içeren deodorantların uzun süre kullanımı, esasen ter bezlerini tıkar, terlemeyi önler ve bu temel detoks yolunu da kapatır ve engeller.

  Koltuk altı detoksu yapmanın en büyük avantajı, bu kimyasalların ve toksinlerin; koltuk altlarından, deriden ve dokudan çıkmasına yardımcı olmasıdır. Detoks atlanarak direk doğal deodoranta geçilmesi durumunda; kötü koku, kızarıklık, aşırı tere bağlı tahriş gibi durumlar yaşanabilir. Bunun sebebi koltuk altlarınızın biriken tüm o zararlı kimyasal ve toksinden kurtulmaya çalışmasıdır. Koltuk altı detoks maskesi bu zararlı kimyasalların vücuttan hızla uzaklaştırılmasına yardımcı olur ve süreci kısaltır.

  Koltuk Altı Detoks Maskesini Ne kadar Süre Kullanmalıyım?
  Ne kadar ter attığınıza bağlı olarak, tam koltuk altı detoksunu yapma süresi, birkaç gün ile birkaç hafta olarak değişebilir. Amaç, güçlü kötü kokuyu gidermek ve ter kokunuzun doğal ten kokunuz gibi olmasına yardımcı olmaktır.

  Yenilebilir Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım
  Yenilebilir hammaddeden üretilmiştir. Geride toksin kalıntı bırakmaz, cildi besler ve nemlendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Paket İçeriği

  1- Koltuk Altı Detoks Maskesi
  Yenilebilir Bentonit Kil ve Lavanta yağından üretilmiş detoks maskesidir.
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 40 ml cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir. Tüm cilt tipleri için uygundur

  2- Bentonit Killi Sabun
  Zararlı bakterilerden arındırıcı ve detoks etkileriyle, doğanın bir armağanı olan Bentonit Kilinin, yenilebilir doğal bitkisel yağlarla buluşmasından doğan saflık ve temizlik hissiyle ortaya çıkmıştır. Temizlerken geride toksin kalıntı bırakmaz.
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: El yapımı olduğu için ağırlıkları 108 Gr ile 120 Gr arasında değişiklik gösterebilir. Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Saç ve tüm vücut kullanımında uygundur.

  3- Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on
  Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olurlar. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak, kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 40 ml cam kavanozda. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ağzı kapalı olarak direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  4- Fermente Cilt Toniği
  Fermente edilmiş organik elma sirkesi ve yenilebilir yağ asitleriyle formüle edilmiş 4 basit bileşen içeren, toksin içermeyen cilt toniğidir. Cildi ferahlatmak, sakinleştirmek, yatıştırmak gerektiğinde kullanılır. İçeriğindeki doğal bileşenlerle, cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle sıkılaştırır. Cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi sakinleştirmede etkidir. Sadece yüz bölgesinde değil, tüm vücut kullanımı içindir.
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 250 ml püskürtmeli ambalajda. Direk ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  Paket Kullanım Talimatı
  Bentonit Killi Sabun ile yıkanan ve kurulanan koltuk altına, maske; ince bir tabaka halinde sürülür. 20-30 dakika kuruması beklenir. Ardından su ile durulanır ve kurulanır. Fermente Cilt Toniği püskürtülerek, masaj yapılır ve kurulanır. Son olarak, Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on her bir koltuk altı için iri bir mercimek büyüklüğünde sürülerek, masajla cilde yedirilir.

  GMP Standarlarında Üretim
  Tüm sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz gibi kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  Mentol, florid, tatlandırıcı, şeker, tuz, köpürtücü deterjanlar, Alkol, Parfüm, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ, Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Gluten içermez. Hayvansal girdi içermez. Vegandır.

  Unutmayın!
  Kullanılan yağlar ve hammaddeler sonuç almada tek başına işlevsel ve etkili değildir. Etkili sonuç, doğru formülasyonla kullanılarak alınabilir.

  Ferda Uslu'nun "Probiyotiklerin Sistemimizdeki 3 Temel Görevi" blog yazsı için tıklayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Kişisel Bakım Setleri
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.