sadsad x
asdasd

Koltuk Altı Detoks Maskesi

Stok Kodu 152.03.045
25,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Koltuk Altı Detoks Maskesi

  Koltuk Altı Detoksu Nedir?
  Koltuk altları, toksinleri en iyi şekilde salmak için, desteğe ihtiyaç duyan önemli detoksifikasyon noktalarıdır. Alüminyum gibi ağır metaller içeren deodorantların uzun süre kullanımı, esasen ter bezlerini tıkar, terlemeyi önler ve bu temel detoks yolunu da kapatır ve engeller.

  Koltuk altı detoksu yapmanın en büyük avantajı, bu kimyasalların ve toksinlerin; koltuk altlarından, deriden ve dokudan çıkmasına yardımcı olmasıdır. Detoks atlanarak direk doğal deodoranta geçilmesi durumunda; kötü koku, kızarıklık, aşırı tere bağlı tahriş gibi durumlar yaşanabilir. Bunun sebebi koltuk altlarınızın biriken tüm o zararlı kimyasal ve toksinden kurtulmaya çalışmasıdır. Koltuk altı detoks maskesi bu zararlı kimyasalların vücuttan hızla uzaklaştırılmasına yardımcı olur ve süreci kısaltır.

  Koltuk Altı Detoks Maskesini Ne kadar Süre Kullanmalıyım?
  Ne kadar ter attığınıza bağlı olarak, tam koltuk altı detoksunu yapma süresi, birkaç gün ile birkaç hafta olarak değişebilir. Amaç, güçlü kötü kokuyu gidermek ve ter kokunuzun doğal ten kokunuz gibi olmasına yardımcı olmaktır.

  Yenilebilir Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım 

  Yenilebilir hammaddeden üretilmiştir. Geride toksin kalıntı bırakmaz, cildi besler ve nemlendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Kullanım Talimatı
  Temiz ve kuru koltuk altına ince bir tabaka halinde sürülür. 20-30 dakika kuruması beklenir. En son su ile durulanır.

  Etkili Kullanım
  Bentonit Killi Sabun ile yıkanan ve kurulanan koltuk altına, maske ince bir tabaka halinde sürülür. 20-30 dakika kuruması beklenir. Ardından su ile durulanır ve kurulanır. Fermente Cilt Toniği püskürtülerek, masaj yapılır ve kurulanır. Son olarak, Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on her bir koltuk altı için iri bir mercimek büyüklüğünde sürülerek, masajla cilde yedirilir. 

  GMP Standarlarında Üretim 
  Tüm sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz gibi kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  Mentol, florid, tatlandırıcı, şeker, tuz, köpürtücü deterjanlar, Alkol, Parfüm, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ, Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Gluten içermez. Hayvansal girdi içermez. Vegandır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 40 ml Cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Bentonit kil, lavanta yağı.

  Bentonit Kil
  Bentonit kil, sahip olduğu negatif yüklü moleküller sayesinde, pozitif yüklü molekül-ler olan “toksin ve ağır metalleri” yakalayıp, içine hapseder ve vücut dışına atılmasına destek olur. “Ağır metal ve toksinler” genellikle civa, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade etmektedir. Bentonit kil, işte bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra, kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler. 

  Unutmayın!
  Kullanılan yağlar ve hammaddeler sonuç almada tek başına işlevsel ve etkili değildir. Etkili sonuç, doğru formülasyonla kullanılarak alınabilir.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.