sadsad x
asdasd

Keten Tohumlu Saç Jölesi

Stok Kodu 152.03.050
30,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Keten Tohumlu Saç Jölesi

  Kullanım Amacı
  Kıvırcık ve dalgalı saçlarda, kendine has karakterli ve hacimli bukleler oluşturur. Hiçbir kimyasal içermeyen ve tamamen yenilebilir olan bu ürün, size sahip olmadığınız bir kıvırcıklık vermez. Kıvırcık olmayan saçları şekillendirmek amacı ile de kullanılır. Tüm saç tipleri için uygundur.

  Özellikleri
  Alkol ya da başka sentetikler içermediği için saça şekil verirken onu yıpratmak yerine içerdiği Omega 3 yağ asitleri ve lavanta yağı sayesinde saçı dipten uca besler, esneklik vererek, kırılmaları önler, saçı güçlendirir ve onarır.

  Kullanım Şekli
  Kavanoz açılarak jöle pompalı şişesine doldurulur. Avuç içine dökülerek, parmaklar yardımıyla, Fermente Mutfağım Artisan Sabunları ile yıkanan saça ıslakken uygulanır. Ardından fön makinesi ile şekil vererek saç kurutulur.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden elle üretilmektedir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Saçların arınmaya, besine ve dış etkenlerden korunmaya ihtiyacı vardır. Temizlenen ve toksinlerden arınan, doğru besinleri doğru şekilde alan saçlar, hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır, güçlenir, kendini onarır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Gramaj ve Muhafaza
  210 ml.'dir.
  Kapağı açılmadan oda sıcaklığında 1 yıl muhafaza edilebilir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı olarak 1 ay muhafaza edilebilir.

  *İçindekiler
  Su, keten tohumu, lavanta yağı.

  İçermez!
  Alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.