Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Keten Tohumlu Saç Jölesi

350,00 TL
262,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Keten Tohumlu Saç Jölesi Doğal İçerik (Organik)
Keten Tohumlu Saç Jölesi Vegan Ürünler
Keten Tohumlu Saç Jölesi Memnun Kullanıcılar
Keten Tohumlu Saç Jölesi Yerli Üretim
Keten Tohumlu Saç Jölesi

Keten Tohumlu Saç Jölesi

Kullanım Amacı
Kıvırcık ve dalgalı saçlarda, kendine has karakterli ve hacimli bukleler oluşturur. Hiçbir kimyasal içermeyen ve tamamen faydalı olan bu ürün, size sahip olmadığınız bir kıvırcıklık vermez. Kıvırcık olmayan saçları şekillendirmek amacıyla da kullanılır.

Tüm saç tipleri için uygundur.

Özellikleri
Alkol ya da başka sentetikler içermediği için saça şekil verirken onu yıpratmak yerine içerdiği Omega 3 yağ asitleri ve lavanta yağı sayesinde saçı dipten uca besler, esneklik vererek kırılmaları önler, saçı güçlendirir ve onarır.

Kullanım Şekli
Kavanoz açılarak jöle pompalı şişesine doldurulur. Avuç içine dökülerek parmaklar yardımıyla, Fermente Mutfağım Artisan Sabunları ile yıkanan saça ıslakken uygulanır. Ardından fön makinesi ile şekil vererek saç kurutulur.

%100 Faydalı Formül
Saçların arınmaya, besine ve dış etkenlerden korunmaya ihtiyacı vardır. Temizlenen ve toksinlerden arınan, doğru besinleri doğru şekilde alan saçlar, hem nemini hem de elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır, güçlenir, kendini onarır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak; parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

Gramaj ve Muhafaza
210 ml'lik cam kavanozdadır.
Kapağı açılmadan, oda sıcaklığında 1 yıl muhafaza edilebilir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı olarak 1 ay muhafaza edilebilir.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

*İçindekiler
Su, keten tohumu, lavanta yağı.