sadsad x
asdasd

Kantaron Yağlı Krem 200 ml

Stok Kodu 152.03.005
200,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kantaron Yağlı Krem 200 ml

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Krem’in içindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için doğal bir nemlendiricidir.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Bunların dışında, çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Temizlenen cilde, doğru besinleri, doğru şekilde sunduğunuzda, cilt; hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmıştır.

  Kullanım Şekli
  Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz; parmak ucuyla çok az miktarda, cildin emeceği kadar alınır masaj yapılarak cilde yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Etkili Kullanım
  Fermente Mutfağım’ın el yapımı sabunlarıyla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Krem güzelce masaj yapılarak cilde yedirilir. Her akşam kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri cilde aynı işlemler yapıldıktan sonra, krem olarak; Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Fermente Mutfağım Gündüz Bakım Kremi uygulanır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 200 ml. cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Büyük Boy Kullanım Avantajı
  200 ml. büyük Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Krem yanında, 40 ml.’lik boş küçük cam kavanozlarımızdan 5 adet alarak 5 küçük kreme daha ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. Böylece baş ucunuzdan eksik etmediğiniz ve herkese tavsiye ettiğiniz kantaron kreminizi, sevdiklerinizle de paylaşmış olacaksınız.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz kremimiz, bu özelliği sayesinde, bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

  *İçindekiler
  Zeytinyağlı kantaron yağı, lavanta uçucu yağı, kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, ham balmumu, bitkisel gliserin.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular, zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Uyarı!
  İçinde bulunan ham balmumu bala alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek test edebilirsiniz. Ürünümüzün vegan sertifikalı seçeceği de mevcuttur.

  İçindeki Yağlar

  Kantaron Yağı
  Binlerce yıldır ağrı kesici, şişkinlik giderici, böcek ve yılan ısırığının sakinleştirilmesi gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler üzerindeki etkileri için de tercih edilmiştir. Tek başına cilde sürmenin yan etkileri olabileceğinden, cilde en faydalı formu, kantaron yağlı krem içinde olandır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan, hastalığa neden olan patojenleri etkisiz hale getirme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek, kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizlenmesinde etkilidir.

  Doğal Balmumu
  İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham balmumu cildi iyileştiren, yumuşatan antibakteriyel bir maddedir. Sivilce, kuru cilt, egzama ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda, gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya destek olur.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, Hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak kullanılmasıdır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.