sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

Fermente Cilt Bakım ve Güzellik Seti

Stok Kodu 152.50.051
425,00 TL
360,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Fermente Cilt Bakım ve Güzellik Paketi

  Kullanım Amacı
  Cildimiz her sabah ve akşam temizlenmeye, besine ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu üç temel ihtiyacı karşılarken, onu toksinlerle kirletmediğimize, kimyasallarla zehirlemediğimize, sentetiklerle kandırmadığımıza emin olmalıyız. Cilt problemleri bu üç temel ihtiyacın karşılanamadığı durumlarda baş gösterir. Doğru temizlenen ve beslenen cilt üzerinde bir koruma bariyeri, yani doğal flora oluşur, bu bariyer patojenlerden cildimizi dolayısıyla da bizi korur. Böylece sağlıklı, aydınlık, esnek, besinlerin emilebildiği, sorunsuz bir cilde sahip olabiliriz. Paket içindeki her bir ürün cildin temel ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak üzere bir araya getirilen özel el işçiliği ile üretilmiş ürünlerdir.

  Özellikleri
  -Derinlemesine temizler,
  -Cildin ihtiyacı olan tüm besinleri sunar
  -Onarır, ve yaşlanma etkilerini yavaşlatır,
  -Cildin kolajen üretimini destekler,
  -Esneklik ve nem kazandırır.

  Paket İçeriği

  1-Avokado Yağlı Çift Etkili Makyaj Temizleme Yağı
  Çift etkili özel formülüyle suya dayanıklı ve zor çıkan tüm makyaj ürünlerini dudak, göz ve yüzden kolaylıkla temizler, geride toksin kalıntı bırakmaz.
  İçerisindeki avokado yağı, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı gibi faydalı yağlar sayesinde cildinizi makyajdan zarar vermeden temizlerken besler, nemlendirir ve korur.

  Kullanımı
  Kullanmadan önce çalkalayınız. Pamuk yardımıyla yüz ve göz bölgesindeki makyajı temizleyiniz. Durulamaya gerek yoktur.

  Gramaj ve Muhafaza
  50 ml'lik damlalıklı cam şişededir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  2-Fermente Cilt Toniği
  Fermente edilmiş organik elma sirkesi, faydalı ve bitkisel yağ asitleriyle formüle edilmiş 4 basit bileşen içeren, toksin içermeyen cilt toniğidir.

  Özellikleri
  • Cilt için besleyici gıdaların kapsamlı bir paketi gibidir.
  • Yeni cilt hasarlarını ve yaşlanma etkilerini yavaşlatmada yardımcıdır.
  • Peeling etkisi sayesinde ölü hücrelerin atılmasında yardımcıdır.
  • Cilt mikrobiyomunu korur ve destekler. Floradaki probiyotiklerin popülasyonunu arttırmada etkilidir.
  • Sağlıklı yağlardan gelen besinlerin ve minerallerin ciltte emilimini arttırmaya yardımcı olur.
  • Ciltte derinlemesine temizlik ve detoks etkisi sağlar.
  • Sadece yüz değil, vücudun açıkta kalan tüm bölgelerine uygulanabilir.

  Kullanım Şekli
  Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Cilde direkt püskürterek ya da pamuk yardımıyla uyguladıktan sonra, masaj yaparak cilde yedirin. Durulama gerektirmez.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  250 ml'lik fısfıs başlıklı şişededir. Serin ve loş bir yerde, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, yıllarca muhafaza edilebilir.

  3-Kantaron Yağlı Krem
  Kremimizin içindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip %100 faydalı yağlardır.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için faydalı bir nemlendiricidir.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Bunların dışında, çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

  Kullanım Şekli
  El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  29 ml'lik cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  4-Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi
  İçindeki her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır. Makyaj bazı, gündüz kremi ve güneş koruyucu olarak kullanılır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  29 ml'lik cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  5- Anti-Aging Göz Altı Serumu
  Yaşlanma etkilerini %51 oranında yavaşlattığına dair klinik çalışması olan etken maddesi ve içindeki birbirinden değerli özel yağlarla olan formülü sayesinde, düzenli kullanımda göz altı ve çevresi gibi hassas bölgeleri besler, nemlendirir, bakım yapar ve korur. Kullanılan bölgede ciltte elastikiyet sağlarken ve kolajen üretimini destekler.

  Kullanım Şekli
  Damlalıklı ucu sayesinde kolayca parmağınıza damlatacağınız birkaç damla serumu göz altı ve çevresine minik dokunuşlarla uygulayınız. Her akşam uygulanır.

  Gramaj ve Muhafaza
  10 ml'lik damlalıklı cam şişededir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  6- Premium Hediye Kutusu
  Kullanım Amacı
  İçerisine dilediğiniz eşyayı koyup güvenli bir şekilde saklayabilir veya şık tasarımı sayesinde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Fermente Mutfağım Logolu Premium Hediye Kutusu sayesinde artık hediyeleriniz bir başka güzel.

  Ölçüleri
  215 mm*215 mm*110 mm

  Renk
  Gri


  Etkili Kullanım Talimatı

  Her Sabah
  Suyla yıkanan yüze önce Fermente Cilt Toniği uygulanır. Kuruyan cilde Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi sürülerek yedirilir.

  Her Akşam
  Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ile makyajı temizlenen cilde Fermente Cilt Toniği uygulanır. Ardından Kantaron Yağlı Gece Bakım Kremi sürülerek cilde yedirilir. Göz altı ve çevresine Anti-Aging Göz Altı Serumu uygulanarak işlem bitirilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Uyarı!
  Uçucu yağlar içerir, alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Kişisel Bakım Setleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.