sadsad x
asdasd
%7 indirim

Diş Bakım Paketi Küçük

Stok Kodu 152.50.046
70,00 TL
65,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Diş Bakım Paketi Küçük


  1- Bentonit Killi Diş Macunu

  Bentonit Kil Nedir?

  Bentonit kil sahip olduğu negatif yüklü moleküllerle, pozitif moleküller olan toksin ve ağır metalleri yakalayıp, içine hapis eder ve vücut dışına atar. “Ağır metal ve toksinler” genellikle cıva, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade eder. Bentonit kil, bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra, kendisinin de, kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.

  Yenilebilir Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım 
  İçerisindeki tüm girdiler yenilebilir hammaddedir. Ağızda ferahlık ve temizlik sağlayan güçlü formülü diş temizliğinde, beyazlatmada, tatlar oluşumunu engellemede etkili olup, diş eti hassasiyeti olanlar için de uygundur.

  Kullanım Talimatı
  Ahşap çubukla (Fermente Mutfağım Misvak Başlıklı Diş Fırçası kutusunda mevcut) nohut kadar alınan diş macunu, fırçaya sürülerek dişler ve dil fırçalanarak temizlenir.

  -Bastırmadan yumuşak fırçalama yapılır.
  -Diş eti değil, dişler ve dil fırçalaması içindir.-Köpürmez, (içinde deterjan ve sabun bulunmaz)
  -Tatlı bir tadı yoktur. (Şeker ve tatlandırıcı içermez)
  -Ağzınızda bıraktığı ferahlık ve nefeste açılma hissi içerisindeki karanfil ve nane yağı etkisidir.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz diş macunumuz bu özelliği sayesinde bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.
  **Bileğinizde Test Edin
  İçerisinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sürerek test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 40 ML Cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Bentonit kil, bitkisel gliserin, İngiliz karbonatı, nane ve karanfil uçucu yağları.

  GMP Standarlarında üretim 
  Tüm temizlik, sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birisinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup, Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  İçermez!
  Mentol, florid, tatlandırıcı, şeker, tuz, köpürtücü deterjanlar, Alkol, Parfüm, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ, Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Glüten içermez. Hayvansal girdi içermez, Vegandır.

  2- Misvak Lifli Diş Fırçası

  Misvak Lifli Dış Fırçası, misvak liflerinden üretilmiş başlığı ve Kayın ağacından yapılmış gövdesiyle tamamen doğal bir diş fırçasıdır.

  İlk Kullanım
  Dış Fırçanızı ilk kullanımdan önce, Fermente Mutfağım organik fermente elma sirkesi ilave edilmiş suda 15 dakika bekletiniz.
  * Bu işlem liflerin ıslanması ve olası bakterilerden arınarak fırçanın kullanıma hazır hale gelmesi için gereklidir. 
  * 1 su barağı suya 1 yemek kaşığı sirke eklenir.

  Kullanım Talimatı
  Fırçanızı, her kullanım sonrası sadece su ile yıkayınız. Dişlerinizi, dilinizi ve damağınızı temizlerken bastırmadan, yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalayınız.

  Kullanım Sonrası
  Misvak lifli diş fırçasının sonraki kullanıma kadar kuruması, mikrop ve bakteri üretmeden kendi kendisini temizlemesi açısından son derece önemlidir. Diş fırçanızı her kullanımdan sonra, açık olarak havadar ve plastik diş fırçalarından ayrı bir yerde muhafaza ediniz.

  Misvak Başlığın Değiştirilmesi
  Belirli bir kullanım sonrasında kısalan ve deforme olan misvak liflerini, vidalı sistemle bağlı olduğu gövdesinden her bir başlığı sol tarafa doğru çevirerek çıkartıp, yenisi ile değiştiriniz.

  Uyarı!
  -Tamamen doğal olan ürünümüzün lifleri zaman zaman dökülebilir. Liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez ancak, ürün harici kullanım içindir, yutulmaz.
  -Çocuklarınızın güvenli kullanımı için, fırça başlığınızı belirli aralıklarla kontrol ediniz ve gevşeyen başlıkları sıkıştırınız. Fırçalama esnasında çocuklarınıza refakat ediniz.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan, Kişisel Bakım Setleri
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.