sadsad x
asdasd
%15 indirim

Diş Bakım Paketi Büyük

Stok Kodu 152.50.047
165,00 TL
140,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Diş Bakım Paketi Büyük

  1- Bentonit Büyük Killi Diş Macunu
  Bentonit Kil Nedir?
  Bentonit kil sahip olduğu negatif yüklü moleküllerle, pozitif moleküller olan toksin ve ağır metalleri yakalayıp içine hapseder ve vücut dışına atar. “Ağır metal ve toksinler” genellikle civa, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade eder. Bentonit kil, bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra, kendisinin de, kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.

  Yenilebilir Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım
  İçindeki tüm girdiler yenilebilir ham maddedir. Ağızda ferahlık ve temizlik sağlayan güçlü formülü diş temizliğinde, beyazlatmada, tartar oluşumunu engellemede etkili olup diş eti hassasiyeti olanlar için de uygundur.

  Kullanım Talimatı
  Ahşap çubukla (Fermente Mutfağım Misvak Başlıklı Diş Fırçası kutusunda mevcut) nohut kadar alınan diş macunu, fırçaya sürülür, dişler ve dil fırçalanarak temizlenir.

  -Bastırmadan yumuşak fırçalama yapılır.
  -Diş eti değil, dişler ve dil fırçalaması içindir.
  -Köpürmez (içinde deterjan ve sabun bulunmaz).
  -Tatlı bir tadı yoktur (şeker ve tatlandırıcı içermez).
  Ağızda bıraktığı ferahlık ve nefeste açılma hissi içerisindeki karanfil ve nane yağı etkisidir.

  Büyük Boy Kullanım
  200 ml. büyük Bentonit Killi Diş Macunu ve 40 ml.’lik küçük cam kavanozlarımızdan 5 adet alarak, 5 küçük macuna daha ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. Böylece baş ucunuzdan eksik etmediğiniz ve herkese tavsiye ettiğiniz kantaron kreminizi sevdiklerinizle paylaşmış olacaksınız.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz diş macunumuz bu özelliği sayesinde bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.
  **Bileğinizde Test Edin
  İçinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sürerek test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 200 ml. cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Bentonit kil, bitkisel gliserin, İngiliz karbonatı, nane ve karanfil uçucu yağları.

  GMP Standartlarında üretim
  Tüm temizlik, sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  İçermez!
  Mentol, florid, tatlandırıcı, şeker, tuz, köpürtücü deterjanlar, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ, paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez. Hayvansal girdi içermez, vegandır.

  2- Misvak Lifli Diş Fırçası
  Misvak Lifli Diş Fırçası, misvak liflerinden üretilmiş başlığı ve kayın ağacından yapılmış gövdesiyle tamamen doğal bir diş fırçasıdır.

  İlk Kullanım
  Diş fırçanızı ilk kullanımdan önce, Fermente Mutfağım Organik Fermente Elma Sirkesi ilave edilmiş suda 15 dakika bekletiniz.
  * Bu işlem liflerin ıslanması ve olası bakterilerden arınarak fırçanın kullanıma hazır hale gelmesi için gereklidir.
  * 1 su bardağı suya 1 yemek kaşığı sirke eklenir.

  Kullanım Talimatı
  Fırçanızı, her kullanım sonrası sadece su ile yıkayınız. Dişlerinizi, dilinizi ve damağınızı temizlerken bastırmadan, yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalayınız.

  Kullanım Sonrası
  Misvak lifli diş fırçasının sonraki kullanıma kadar kuruması, mikrop ve bakteri üretmeden kendi kendini temizlemesi son derece önemlidir. Diş fırçanızı her kullanımdan sonra, açık olarak havadar ve plastik diş fırçalarından ayrı bir yerde muhafaza ediniz.

  Misvak Başlığın Değiştirilmesi
  Belirli bir kullanım sonrasında kısalan ve deforme olan misvak liflerini, vidalı sistemle bağlı olduğu gövdesinden her bir başlığı sol tarafa doğru çevirerek çıkarıp, yenisi ile değiştiriniz.

  Uyarı!
  -Tamamen doğal olan ürünümüzün lifleri zaman zaman dökülebilir. Liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez ancak, ürün harici kullanım içindir, yutulmaz.
  -Çocuklarınızın güvenli kullanımı için, fırça başlığınızı belirli aralıklarla kontrol ediniz ve gevşeyen başlıkları sıkıştırınız. Fırçalama esnasında çocuklarınıza refakat ediniz.

   

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan, Kişisel Bakım Setleri
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.