Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Yumuşatıcı 1000 ml

240,00 TL
180,00 TL
%25
1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml -stamp
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml -stamp
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml -stamp
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml -stamp
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml Doğal İçerik (Organik)
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml Vegan Ürünler
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml Memnun Kullanıcılar
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml Yerli Üretim
Fermente Yumuşatıcı 1000 ml

Fermente Yumuşatıcısı 1000 ml

Çamaşır Makinesi Yumuşatıcısı
İçinde sadece Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi ve organik yağ asitleri bulunur. Doğal malzemeden üretilmiştir.
Çamaşırlarınızı yumuşatırken, geride toksin kalıntı bırakmaz. Bebek giysilerinde tamamen güvenlidir.

*İçindekiler
Fermente Mutfağım İçilebilir Organik Elma Sirkesi, Limon Yağı, İçme Suyu

İçermez!
SLS, SLES, 1.4-dioksan, nanilfenol etoksilat, triklozan, etanolamin, amonyak, formaldehit, klor, fosfat, boya, parfüm, gluten içermez!

Organik Fermente Elma Sirkesi
Fermantasyon esnasında elma sirkesinde pek çok faydalı organik asit gelişir. Bunlardan malik asit, onu antibakteriyel yaparken, asidik asit asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineralin yanında canlı faydalı bakteri antioksidanlar ve amino asitler içerir. Organik asitler içerisindeki değerli enzimler ve sirkenin doğal antimikrobiyel özelliği, onu temizlikte de etkili bir ürün yapar.

Fermente Temizliğin Özellikleri ve Faydaları
• Gıda bileşenlerinden ve zararsız içerikten yapıldığı için güvenlidir.
• Bebek ve çocuk yaşam alanlarının temizliğinde güvenlidir.
• Doğal antimikrobiyal etkisiyle güçlü bir temizlik sağlar.
• Fermantasyonun ve faydalı bileşenlerinin sayesinde, toksin olmayan güçlü temizlik etkisi, siz temizlemeyi bitirdikten sonra dahi devam eder.
• Yaşam alanlarımızda, dengeli yaşayan doğal flora oluşumunu destekler.
• Biyofilm* tabakası oluşumunu engeller.

Bulaşıklarda ve Çamaşırlarda İlkemiz “SADEce” Temizlik
Çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı, makine veya elde yıkama için Fermente Temizlik ürünlerimizi mutlaka deneyiniz.

Kullanım Talimatı
Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Makinenize detoksu uygulayınız.(*) Çamaşır makinenizin deterjan bölümüne, normal kirliler için 1,5 yemek kaşığı, yoğun kirliler için 2 yemek kaşığı, dermatolojik testlerden ve alerjen testlerinden başarıyla geçmiş bebek giysilerinde güvenli temizlik sağlayan Fermente Mutfağım Doğal Çamaşır Makinesi Deterjanı koyunuz. Yumuşatıcı bölümüne de 1 kahve fincanı Fermente Yumuşatıcı ekleyerek makinenizi çalıştırınız.

Gramaj ve Muhafaza
1000 ml. Doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 2 yıl boyunca kullanılabilir.

Fermente Temizlik Nedir?
Fermente Temizlik, fermantasyondan gelen, canlı temizlik ordusu ile güçlü antimikrobiyel özellikten ve organik yağ asitlerinin gücünden gelen, geleneksel temizliğin sadeliği ile şekillenen, insana ve doğaya faydalı bir temizlik şeklidir.
Temizlikten sonra geriye toksin kalıntı yerine, canlı, dost mikrop ve bakterilerden oluşan temizlik ordusu kalır. Eviniz artık bu minik temizlik ordusunun da evidir. Doğaları gereği yaptıkları şey, bizim yapmak istediğimizle aynıdır; zararlı olan mikrop ve bakterileri ortamdan uzaklaştırmak.

*Makine Detoksu: Doğal çözümlere geçerken, toksinlerden arınmak için daima küçük bir detoks gerekir. Makineniz boşken, deterjan gözüne 1,5 yemek kaşığı Fermente Makine Temizleyici koyunuz, yumuşatıcı gözüne de Fermente Yumuşatıcı ekleyerek normal programda çalıştırınız. Bu işlem makinenizden toksin içerikli kalıntıların bir kerede atılmasına yardımcı olur. Makine detoksu atlanırsa bu kalıntılar çamaşırlara yapışarak birkaç seferde çıkacaktır.

*Biyofilm
Biyofilm; “Mikrop, bakteri ve mantarların istila edecekleri alanlara adapte olmaları için geliştirdikleri bir ‘hayatta kalma stratejisidir’.” Biyofilmler evinizde kolayca yayılabilir ve evinizi istila edebilir. Evlerde, en yaygın biyofilm türü banyolarda ve klozetlerde oluşur. Genellikle pembe olan rengi sizi yanıltmasın; son derece zararlı bakteri ve mikrop kolonilerinden oluşurlar. Yani tuvaletinizde ya da küvetinizde görmeniz pek de hayra alamet değildir çünkü açık yaraları ve idrar yollarınızı enfekte edebilirler.

Dünya Dostu
Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Uyarı!
Çocuğunuz ya da siz Fermente Yumuşatıcıyı yanlışlıkla içerseniz, gıda bileşenlerinden yapılmış olduğundan, sirkeli suyu içmenizden hiçbir farkı olmaz.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz gibi sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, doğal yağlar ve doğal ham maddelerden, el işçiliği ile üretilmektedir.

Mevzuat gereği
Haricen kullanılır. Temizlik içindir, içilmez. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

2.UYARI!
• Canlı ve organik bir sirkeden üretildiği için şişenin dibinde tortu birikebilir kullanmadan önce her seferinde şişeyi çalkalayınız.
• Şişede sirke anası oluşabilir, bu canlı bir sirkeden üretildiği içindir.
Evimizi gerçek anlamda ve sağlıklı bir şekilde tertemiz yapabiliriz, bunun da ötesinde, özgürleşebiliriz…