sadsad x
asdasd

Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı

Stok Kodu 152.03.014
120,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı

  Kullanım Amacı
  Yüksek koruma Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi ile ilk seviye korunmuş ciltler içindir. Güneşten korumak amaçlı değil; muhteşem bronz bir ten sağlamak için kullanılan bir üründür.

  Özellikleri
  İçindeki birbirinden değerli ve faydalı yenilebilir yağlar sayesinde cilde muhteşem bir bronzluk kazandırırken; cildinizi besler, nemlendirir, doğal florasını korur ve destekler, cilt elastikiyetini arttırır. Yenilebilir içeriği sayesinde ciltte toksin kalıntı bırakmaz.

  GMP Standartlarında üretim
  Tüm temizlik sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birisinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup, Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Kullanım Şekli
  Her kullanımdan önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Avuç içine yeterli miktarda alıp tüm vücuda masaj yaparak yedirilir. Bronzlaşmak için uygun ve doğru şekilde güneşlenilir.

  Güneşe Yeni Çıkıyorsanız
  Güneşe yeni çıkıyorsanız öncelikle cildi güneşten koruyan yüksek korumalı Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Koruyucu ürünümüzü cilt renginize göre birkaç gün kullanmanız tavsiye olunur. Cildiniz bronzlaşmaya uygun tona gelince bronzlaştırıcı ürünümüzün kullanımına geçiniz.

  Etkili Kullanım
  Gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı ve cildi yatıştırıcı Fermente Cilt Toniği’ni plaj çantanızdan eksik etmeyiniz. Bronzlaşma ya da yüzme sonrası gibi zamanlarda Fermente Cilt Toniği cildinizin nem dengesini korumada ve sakinleştirerek cildi sıkılaştırmada size yardımcı olacaktır.
  Güneşlenme sonrası Fermente Mutfağım Artisan Sabunları’yla yıkanan cildinize mutlaka akşamları Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi’ni masaj yaparak uygulayınız.

  Gramaj ve Muhafaza
  100 ml. pompalı cam şişede. Koyu renkli cam şişesi sayesinde ürün içeriğindeki değerli yağlar korunur. Ürününüzü mümkün olduğunca gölgede bırakarak yağların faydalı değerlerini kaybetmemesini sağlayabilirsiniz.

  *İçindekiler
  Hindistan Cevizi Yağı, Susam Yağı, Kakao Yağı, Havuç Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı.

  İçermez!
  Alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Uyarı!
  İçerisinde bulunan yağlara alerjinizin olup olmadığını test etmek için bileğin iç kısmına damlatıp biraz bekleyerek alerji testi uygulayabilirsiniz.
  Haricen kullanılır. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.