Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Biberiye yağı 10 ml

510,00 TL
382,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Biberiye yağı 10 ml Doğal İçerik (Organik)
Biberiye yağı 10 ml Vegan Ürünler
Biberiye yağı 10 ml Memnun Kullanıcılar
Biberiye yağı 10 ml Yerli Üretim
Biberiye yağı 10 ml

Biberiye yağı 10 ml

Biberiye Bitkisi ve Faydaları?

Tarih boyunca biberiye, lezzetli bir baharat ve şifalı bir bitki olarak yaygın bir şekilde kullanılmıştır. İğne yapraklı, çalı formunda, her mevsim yeşil kalan biberiye bitkisinin boyu 2 metreyi bulabilir. Hoş kokulu, mavi ve eflatun çiçekleri olan biberiye yaprakları ve çiçeklerinden esans ve uçucu yağlar elde edilir.
Biberiye bitkisi, A ve C vitaminleri ile demir, magnezyum, fosfor, çinko, bakır, tiamin ve riboflavin gibi mineraller açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Bitkinin aktif bileşenleri antioksidan, antienflamatuar ve antikanserojen yapıdadır. Bu yapı, bağışıklık sistemini tehdit edebilecek ve vücudun bütünlüğüne zarar verebilecek birçok farklı hastalık ve patojenlere karşı mücadele ederek, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olabilir. Biberiye uçucu yağı aynı zamanda Fermente Mutfağım Citronella Vücut Spreyi ürün içeriğinde bulunmaktadır.

Biberiye Uçucu Yağı Nasıl Elde Edilir?
Su buharı distilasyonu ile elde edilmiştir.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
10 ml. damlalıklı cam şişededir. Her kullanımda kapağını sıkıca kapatınız. Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, üretim tarihinden itibaren 2 yıl muhafaza edilir.

Kullanım Önerisi
Soğuk sıkım sabit yağlarla seyreltilerek kullanılır. Ayrıca Biberiye yağı sahip olduğu mükemmel aroma nedeniyle oda spreyi ve parfümlerin yapımlarında da kullanılmaktadır.

Uçucu Yağlar Sabit Yağ ile Nasıl Seyreltilir?
50 ml. sabit yağ içerisine 10 damla biberiye uçucu yağı damlatıp, karıştırarak seyreltiniz.

Uyarı!
Haricen kullanılır. Seyreltmeden direkt cilde uygulamayınız. Bileğinizde test ediniz.

*İçindekiler
%100 saf biberiye uçucu yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil)

GMP Standartlarında Üretim
Tüm ürünlerimiz, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, ilgili Bakanlık yönetmeliğine uygun ve denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

*Bileğinizde Test Edin
Seyrelttiğiniz uçucu yağı bilek içine bir damla damlatıp, yarım saat bekleterek alerji testi yapınız. Doğal olarak bitkiden gelen alerjik etkenler olabilir.

Uçucu Yağlar Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey için tıklayınız!