sadsad x
asdasd
%10 indirim

Ayak Detoks Paketi

Stok Kodu 152.50.019
249,00 TL
225,00 TL
2.png (937 b)
4.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Ayak Detoks Paketi

  Ayak Detoksu Nedir?
  Ayaklarımız, vücudumuzdaki en büyük deri gözeneklerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden, vücudun ayaklar yoluyla detokslanması, en güvenli detoksifikasyon biçimlerinden biri olarak kabul edilir. Modern dünyamızda bir çok toksine maruz kalıyoruz. Bentonit killi ayak detoks maskesi, vücudunuzun detoks yollarındaki yükü ortadan kaldırmak için ayakları derinlemesine temizleyerek, detoks etkisi yapar.

  Yenilebilir Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım 
  Yenilebilir hammaddeden üretilmiştir. Geride toksin kalıntı bırakmaz, cildi besler ve nemlendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ayaktaki toksinlerin ve ölü derinin atılmasına yardımcı olur.

  Paket İçeriği

  1- Ayak Detoks Maskesi
  Yenilebilir Bentonit Kil ve Çay Ağacı yağından üretilmiş detoks maskesidir. 
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 210 ml cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  2- Zerdeçal Sabunu
  Zerdeçal, antiseptik ve antibakteriyel özellikleri nedeniyle cilt sorunları için kullanılır. Kızarıklığı giderir, iltihaplanmayı azaltır ve cilt rengini dengeler. El yapımı Zerdeçal Sabunumuz, zerdeçalın ve yenilebilir bitkisel yağların faydalarıyla zenginleşmiş, cildi derinlemesine temizleyen ve onaran bir sabundur. 
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: El yapımı olduğu için ağırlıkları 110 Gr ile 120 Gr arasında değişiklik gösterebilir. Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra, banyonuzda, kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Saç, el yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.

  3- Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on
  Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olurlar. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak, kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 40 ml cam kavanozda. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  4- Fermente Cilt Toniği
  Fermente edilmiş organik elma sirkesi ve yenilebilir yağ asitleriyle formüle edilmiş 4 basit bileşen içeren, toksin içermeyen cilt toniğidir. Cildi ferahlatmak, sakinleştirmek, yatıştırmak gerektiğinde kullanılır. İçeriğindeki doğal bileşenlerle, cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle sıkılaştırır. Cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi sakinleştirmede etkidir. Sadece yüz bölgesinde değil, tüm vücut kullanımı içindir. 
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 250 ml püskürtmeli ambalajda. Direk ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  5- Kantaron Yağlı Krem
  Kremimizin içerisindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlen-dirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup, tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için doğal bir nemlendiricidir. 
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Bunların dışında, çok amaçlı bir Gece Bakım Kremidir.

  Kullanımı: Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.
  Gramaj ve Muhafaza Şekli: 40 ml cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Paket Kullanım Talimatı
  • Zerdeçal Sabunu ile yıkanan ve kurulanan ayağa, maske; ince bir tabaka halinde sürülür. 20-30 dakika beklenir ve ardından su ile durulanıp, kurulanır. 
  • Fermente Cilt Toniği püskürtülerek, masaj yapılır ve kurulanır. 
  • Son olarak, Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on her bir koltuk altı için iri bir mercimek büyüklüğünde sürülerek, masajla cilde yedirilir. 
  • Bu işlem en az haftada bir kez tekrar edilmelidir.
  • Her gün ise, yıkanan ayaklara Fermente Cilt toniği uygulayarak, gündüzleri Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on sürülmeli, akşamları yatmadan önce Kantaron Yağlı Krem sürülerek masajla yedirilmelidir.

  GMP Standarlarında Üretim 
  Tüm sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz gibi kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  Mentol, florid, tatlandırıcı, şeker, tuz, köpürtücü deterjanlar, Alkol, Parfüm, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ, Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Gluten içermez. Hayvansal girdi içermez. Vegandır.

  Unutmayın!
  Kullanılan yağlar ve hammaddeler sonuç almada, tek başına işlevsel ve etkili değildir. Etkili sonuç, doğru formülasyonla kullanılarak alınabilir.

  Ferda Uslu'nun "Probiyotiklerin Sistemimizdeki 3 Temel Görevi" blog yazsı için tıklayınız.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.