sadsad x
asdasd
%20 indirim

Ayak Detoks Maskesi

Stok Kodu 152.03.044
112,50 TL
90,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Ayak Detoks Maskesi

  Ayak Detoksu Nedir?
  Ayaklarımız, vücudumuzdaki en büyük deri gözeneklerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden, vücudun ayaklar yoluyla detokslanması, en güvenli detoksifikasyon biçimlerinden biri olarak kabul edilir. Modern dünyamızda bir çok toksine maruz kalıyoruz. Bentonit killi ayak detoks maskesi, vücudunuzun detoks yollarındaki yükü ortadan kaldırmak için ayakları derinlemesine temizleyerek, detoks etkisi yapar.

  Yenilebilir Formülle Temizlik, Sağlık ve Bakım 
  Yenilebilir hammaddeden üretilmiştir. Geride toksin kalıntı bırakmaz, cildi besler ve nemlendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ayaktaki toksinlerin ve ölü derinin atılmasına yardımcı olur.

  Kullanım Talimatı
  Temiz ve ayağın istenilen bölgesine ince bir tabaka halinde sürülür. 20-30 dakika kuruması beklenir ve sonrasında su ile durulanır.

  Etkili Kullanım
  Zerdeçal Sabunu ile yıkanan ve kurulanan ayağa, maske; ince bir tabaka halinde sürülür. 20-30 dakika beklenir ve sonrasında su ile durulanıp, kurulanır. Fermente Cilt Toniği püskürtülerek, masaj yapılır ve kurulanır. Son olarak, Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on her bir ayak için iri bir mercimek büyüklüğünde sürülerek, masajla cilde yedirilir. Bu işlem en az haftada bir kez tekrar edilmelidir. Her gün ise, yıkanan ayaklara Fermente Cilt toniği uygulayarak, gündüzleri Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on sürülmeli, akşamları yatmadan önce Kantaron Yağlı Krem sürülerek masajla yedirilmelidir.

  GMP Standarlarında Üretim 
  Tüm sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz gibi kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  Mentol, florid, tatlandırıcı, şeker, tuz, köpürtücü deterjanlar, Alkol, Parfüm, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ, Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Gluten içermez. Hayvansal girdi içermez. Vegandır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 210 ml cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Bentonit kil, Çay Ağacı yağı.

  Bentonit Kil
  Bentonit kil, sahip olduğu negatif yüklü moleküller sayesinde, pozitif yüklü molekül-ler olan “toksin ve ağır metalleri” yakalayıp, içine hapseder ve vücut dışına atılmasına destek olur. “Ağır metal ve toksinler” genellikle civa, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade etmektedir. Bentonit kil, işte bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra, kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.

  Çay Ağacı Yağı
  Dezenfektan, antiseptik, doğal deodorant, yara iyileştirici, yatıştırıcı, akne ve siyah nokta gibi cilt sorunlarına karşı kullanım gibi etkilerinin yanı sıra, doğal haşere kovucudur.

  Unutmayın!
  Kullanılan yağlar ve hammaddeler sonuç almada, tek başına işlevsel ve etkili değildir. Etkili sonuç, doğru formülasyonla kullanılarak alınabilir.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.