sadsad x
asdasd
%20 indirim Yeni

Arındır Besle ve Sıkılaştır Sabun Paketi

Stok Kodu 152.50.045
125,00 TL
100,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • “Arındır, Besle ve Sıkılaştır” Sabun Paketi

  Paket İçindeki Sabunlar

  - Fındık Yağlı Sabun
  Fındık yağı, yüksek orandaki antioksidanlar ve protein seviyeleri nedeniyle, sağlıklı yağ kaynağı olarak gıdalarda ve kozmetikte kullanılmaktadır.
  - Susam Yağlı Sabun
  Antioksidan, antienflamatuar ve antibakteriyel özellikleri ile susam yağı, cildinize çeşitli şekillerde yardımcı olmaktadır.
  - Kahveli Sabun
  Kahvede bulunan kafein, kan akışını uyarır ve kan damarlarını genişletir. Bu, cildi doğal olarak sıkılaştırır ve gerer. Sonuç, göz altı torbalarının oluşumunda azalma ve daha sıkı bir cilttir.
  - Üzüm Çekirdeği Yağlı Sabun
  Yağlı ciltlerde, üzümlü yağ kullanılması çok faydalıdır. Bu yağ asidi, doğal yağ içeriğinizi azaltmanıza yardımcı olabilecek ve aynı zamanda tıkanmış gözeneklerin azaltılması için test edilmiştir. Kuru ya da yağlı ciltteki yağ içeriğini dengelemek ve pürüzsüz bir yüzey sağlamak için idealdir.
  - Kabak Çekirdeği Yağlı Sabun
  Kabak çekirdeği yağının cilt bakımında sağladığı faydalar arasında; akne tedavisinde kullanılması, cilt sıkılığın arttırılması, yaşlanma karşıtı olması, nemlendirici etkisi, yatıştırıcı özelliği ile cilt kızarıklığı ile yağlı ciltte dengeleme gibi etmenler bulunur. Kabak çekirdeği yağı, cildi nemlendirme özelliğine sahiptir ancak yağlı bir kalıntı bırakmaz. Cildinizin taze ve temiz görünmesini sağlar.

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
  Sabunlarımızın içerisindeki her bir yağ; cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip, %100 yenilebilir yağlardır.

  Etkili Kullanım İçin
  Sabunlarımızın her birisi dönüşümlü olarak kullanılabilir. Yüzünüz ve cildiniz için kullandığınızda, her kullanımdan sonra Fermente Cilt Toniği uygulanmalı ve ardından sabun kullanımı akşam vakitlerinde ise, Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Bakım Kremi, şayet sabun kullanımı gündüz ise, Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi sürülerek cilde masajla yedirilmelidir. Burada amaç; cildi toksinlenden arındırmak, gözenekleri sıkıştırmak ve cilt için kullanılan faydalı  yağlardan üretilen besleyici kremlerin emilimini arttırarak, cilt için gerekli besinleri sağlarken, ciltte doğal koruyucu bir bariyer oluşturmaktır. Sonuçta daha etkili ve doğru bir bakım sağlamaktır.

  Ağırlık-Kullanım Talimatı, Ömrü ve Muhafaza Şekli
  • El yapımı olduğu için ağırlıkları 108 Gr ile 120 Gr arasında değişiklik gösterebilir. 
  • Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur. 
  • Saç ve tüm vücut kullanımında uygundur.
  Her bir sabunumuzun içerdiği diğer faydalı yağları da ….. linkinden görebilirsiniz.

  GMP Standarlarında Üretim
  Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, Cold press (soğuk pres) yöntemiyle elle üretilmektedir.

  İçermez!
  Edta, Sabun Bazı, Sles, Sentetik kimyasallar, Koku, Parfüm, Parapen, Alkol, Silikon, Renklendirici, Hayvansal yağ ve girdi, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, Eo ve hiçbir koruyucu madde içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.