sadsad x
asdasd

Argan Yağlı Saç Besleyici Onarıcı

Stok Kodu 152.03.020
120,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Argan Yağlı Saç Besleyici Onarıcı

  Kullanım Amacı
  Saçı ve saç derisini dipten uca beslemeye, güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur.

  Özellikleri
  İçerisinde bulunan çok değerli bakım yağları sayesinde, düzenli kullanımda saçı uçtan dibe besler, nemlendirir ve onarır.

  Kullanım Şekli
  Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Pompalı başlığından avuç içine yeterli miktarda sıkarak saçlara ve saç diplerine yedirilerek uygulanır.

  1-Maske olarak kullanımda
  Saç diplerinde, ucuna kadar yedirerek masaj yapınız en az 1-3 saat arası bekletiniz. Yoğun onarım ve bakım için, 1 gece saçınızda bekletip ertesi gün yıkayınız. 

  Etkili Kullanım
  Uygulama ve bekleme süresi sonrası saçınızı Fermente Mutfağım el yapımı Artisan sabunları ile yıkayıp yağı arındırınız. Yağdan arınan ve durulanan saça son durulama suyunda; “1 LT suya 1 fincan” şeklinde Fermente Mutfağım Organik Doğal Fermente Elma Sirkemizi ekleyerek son durulamanızı gerçekleştiriniz. Uygulamayı en az haftada bir kez tekrar ediniz.

  2-Duş sonrası günlük kullanımda
  Saçınız nemliyken çok az miktarda avuç içine damlatarak saç uçlarına yediriniz. Her duş sonrası uygulanabilir.

  GMP Standarlarında üretim 
  Tüm temizlik, sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birisinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup, Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Saçımızın da tıpkı cildimiz gibi arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen saça doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar. 

  Gramaj ve Muhafaza 
  100 ML pompalı cam şişede. Direk ısı ve ışığa maruz bırakmadan muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Jojoba yağı, Badem Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı, Argan Yağı, Keten Tohumu Yağı, Avokado Yağı, Zeytinyağı.

  İçermez!
  Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Glüten içermez.

  Uyarı
  Uçucu yağlar içerir, alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.